A pontvadászat ebben az idényben érvényes Versenyszabályzatát letöltheted ide kattintva.
9 megyéből neveztek csapatok az Országos Céges Focikupára! Számos cég nevezett Budapestről, de vannak olyan vidéki városok is, ahonnan több csapat érkezik a 2014. május 31-i versenyre.
A logókra kattintva megismerheted a részt vevő csapatokat:
A 2014. évi Országos Céges Focikupára 27 csapat nevezett, alábban ismertetjük azt az útvonalat, melyet bejárva a résztvevők eljuthatnak az idei kupagyőzelemig!
A helyszíni regisztráció reggel 08:00 órától kezdődik, kivétel nélkül minden játékosnak regisztrálnia kell magát a verseny előtt.
A regisztációra legkésőbb 08:50 óráig van lehetőség, ezt követően, 09:00 órakor tartjuk a verseny ünnepélyes megnyitóját a labdarúgó pályákon.
Az első mérkőzések 09:10 órakor kezdődnek.
A kupán részt vevő 27 csapatot kiemelés nélkül öt osztályozócsoportba sorsoljuk úgy, hogy három darab 5 csapatos (A-, B- és C-csoportok) és két darab 6 csapatos (D- és E-csoportok) csoportot képezünk.
A csoportok sorsolását 2014. május 28.-án 11:00 órakor tartjuk.
Nézd meg itt, hogyan alakul(t) a csoportok beosztása!
Minden osztályozócsoportban körmérkőzést rendezünk, melyek végén 16 csapat juthat tovább.
Továbbjutnak:
- a csoportok 1. helyezettjei
- a csoportok 2. helyezettjei
- a csoportok 3. helyezettejei és
- a 6 csapatos csoportok jobb eredményt elért 4. helyezettje
A csoportmérkőzések után, a továbbjutó csapatok egyenes kieséses rendszerben játszanak tovább.
Az egyenes kieséses szakasz a nyolcaddöntőkkel indul.
A nyolcaddöntők párosításai előre elkészített algoritmus szerint alakulnak ki:
1. Nyolcaddöntő: A-csoport 1. helyezett játszik a 6 csapatos csoportok továbbjutó 4. helyezettje ellen
2. Nyolcaddöntő: B-csoport 1. helyzettt játszik a C-csoport 3. helyezett ellen
3. Nyolcaddöntő: C-csoport 1. helyezett játszik a D-csoport 3. helyezett ellen
4. Nyolcaddöntő: D-csoport 1. helyezett játszik az E-csoport 3. helyezett ellen
5. Nyolcaddöntő: E-csoport 1. helyezett játszik az A-csoport 3. helyezett ellen
6. Nyolcaddöntő: A-csoport 2. helyezett játszik a B-csoport 3. helyezett ellen
7. Nyolcaddöntő: B-csoport 2. helyezett játszik a C-csoport 2. helyezett ellen
8. Nyolcaddöntő: D-csoport 2. helyezett játszik az E-csoport 2. helyezett ellen
A negyeddöntők párosításai a nyolcaddöntőkhöz hasonlóan előre meghatározott algoritmus alapján alakulnak ki:
1. Negyeddöntő: 1. Nyolcaddöntő győztese játszik a 2. Nyolcaddöntő győztese ellen
2. Negyeddöntő: 3. Nyolcaddöntő győztese játszik az 5. Nyolcaddöntő győztese ellen
3. Negyeddöntő: 4. Nyolcaddöntő győztese játszik a 6. Nyolcaddöntő győztese ellen
4. Negyeddöntő: 7. Nyolcaddöntő győztese játszik a 8. Nyolcaddöntő győztese ellen
Az elődöntők párosításainak algoritmusa pedig az alábbi:
1. Elődöntő: az 1. Negyeddöntő győztese játszik a 2. Negyeddöntő győztesével
2. Elődöntő: a 3. Negyeddöntő győztese játszik a 4. Negyeddöntő győztesével
A 2014. évi Országos Céges Focikupa BRONZMÉRKŐZÉSSEL, majd DÖNTŐVEL zárul, melyeket közvetlenül az Elődöntők után, egymást követően rendezünk meg.
Név | Mérkőzések |
---|---|
Benkó József | 685 |
Név | Idény | Pont |
---|---|---|
Kis Dániel | 2013-2014 | 57 |
Szatmári Ákos | 2007-2008 | 55 |
Bencze Kevin | 2022-2023 | 55 |
Puskás Artúr | 2013-2014 | 54 |
Kis Dániel | 2012-2013 | 51 |
Név | Város | Átlag |
---|---|---|
Halmos Domokos | Budapest | 5.00 |
Mucsi Viktor | Budapest | 5.00 |
Nestor Tamás | Budapest | 4.88 |
Simon Bence | Budapest | 4.79 |
Mihók Richárd | Budapest | 4.77 |
Név | Város | Átlag |
---|---|---|
Fellner Gergő | Budapest | 4.83 |
Kovács András | Budapest | 4.57 |
Takács Zoltán | Budapest | 4.56 |
Patócs Gábor | Budapest | 4.50 |
Kovács István (Tatabánya) | Tatabánya | 3.86 |
Majerik József | Tatabánya | 3.20 |
Kóródi László | Budapest | 2.70 |
Név | Város | Átlag |
---|---|---|
Hartai Tamás | Budapest | 5.00 |
Gaál István | Budapest | 5.00 |
Szilágyi Zsolt | Budapest | 4.63 |