Ma 2020. 7. 9. csütörtök, Lukrécia napja van. Holnap Amália napja lesz.

Versenyszabályzat

A pontvadászat ebben az idényben érvényes Versenyszabályzatát letöltheted ide kattintva.

Honnan érkeznek a csapatok?

Budapestről és az ország 15 megyéjéből, összesen 28 településéről érkeznek céges csapatok a 2017. évi Országos Céges Focikupára!

 

Részt vevő cégek

A logókra kattintva megismerheted a részt vevő csapatokat:

 

 

Bonyolítás rendje

Alábbiakban ismertetjük a nevezéstől a kupagyőzelemig vezető utat

A helyszíni regisztráció reggel 08:00 órától kezdődik, kivétel nélkül minden játékosnak regisztrálnia kell magát a verseny előtt.
A regisztrációt követően, 09:00 órakor tartjuk a verseny ünnepélyes megnyitóját a labdarúgó pályákon.
Az első mérkőzések 09:10 órakor kezdődnek.

A kupán részt vevő 40 csapatot kiemelés nélkül ötcsapatos osztályozócsoportba sorsoljuk, tehát összesen 8 db osztályozócsoportot alkotunk.

A csoportok sorsolását 2017. június 8. csütörtök, délelőtt 10:00 órakor tartjuk.
A csapatokat a kihúzásuk után azonnal közzétesszük itt az oldalon, így Te is követheted az osztályozócsoportok alakulását.

Nézd meg itt, hogyan alakul(t) a csoportok beosztása!

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

Minden osztályozócsoportban körmérkőzést rendezünk, melyek végén 16 csapat juthat tovább.

Továbbjutnak:
- a csoportok 1. helyezettjei
- a csoportok 2. helyezettjei

A csoportmérkőzések után, a továbbjutó csapatok egyenes kieséses rendszerben játszanak tovább.
Az egyenes kieséses szakasz a nyolcaddöntőkkel indul.

NYOLCADDÖNTŐK:

A nyolcaddöntők párosításai előre elkészített algoritmus szerint alakulnak ki:

1. Nyolcaddöntő: Az A-csoport 1. helyezettje játszik a E-csoport 2. helyezettje ellen
2. Nyolcaddöntő: A B-csoport 1. helyezettje játszik az F-csoport 2. helyezettje ellen
3. Nyolcaddöntő: A C-csoport 1. helyezettje játszik a G-csoport 2. helyezettje ellen
4. Nyolcaddöntő: A D-csoport 1. helyezettje játszik a H-csoport 2. helyezettje ellen
5. Nyolcaddöntő: Az E-csoport 1. helyezettje játszik az A-csoport 2. helyezettje ellen
6. Nyolcaddöntő: Az F-csoport 1. helyezettje játszik a D-csoport 2. helyezettje ellen
7. Nyolcaddöntő: A G-csoport 1. helyezettje játszik a C-csoport 2. helyezettje ellen
8. Nyolcaddöntő: A H-csoport 1. helyezettje játszik a D-csoport 2. helyezettje ellen

NEGYEDDÖNTŐK:

A negyeddöntők párosításai a nyolcaddöntőkhöz hasonlóan előre meghatározott algoritmus alapján alakulnak ki:

1. Negyeddöntő: 1. Nyolcaddöntő győztese játszik a 2. Nyolcaddöntő győztese ellen
2. Negyeddöntő: 3. Nyolcaddöntő győztese játszik az 4. Nyolcaddöntő győztese ellen
3. Negyeddöntő: 5. Nyolcaddöntő győztese játszik a 6. Nyolcaddöntő győztese ellen
4. Negyeddöntő: 7. Nyolcaddöntő győztese játszik a 8. Nyolcaddöntő győztese ellen

ELŐDÖNTŐK

Az elődöntők párosításainak algoritmusa pedig az alábbi:

1. Elődöntő: az 1. Negyeddöntő győztese játszik a 2. Negyeddöntő győztesével
2. Elődöntő: a 3. Negyeddöntő győztese játszik a 4. Negyeddöntő győztesével

BRONZMÉRKŐZÉS, DÖNTŐ

A 2017. évi Országos Céges Focikupa a Bronzmérkőzéssel, majd a Döntővel zárul, melyeket közvetlenül az Elődöntők után, egymással párhuzamosan rendezünk meg.

Üzleti Liga legek
Legtöbb mérkőzésen való részvétel
Név Mérkőzések
Benkó József 685
TOP100-as lista megtekintése
Legtöbb gól egy meccsen
Név Idény Gól
Török Pál 2015-2016 12
TOP100-as lista megtekintése
Legtöbb gól egy meccsen (kézilabda)
Név Idény Gól
Buday Ferenc 2013-2014 20
további játékosok megtekintése
Legtöbb dobott pont egy meccsen
Név Idény Pont
Kis Dániel 2013-2014 57
további játékosok megtekintése

Oldalunk cookie-kat használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.