Ma 2020. 7. 9. csütörtök, Lukrécia napja van. Holnap Amália napja lesz.

Versenyszabályzat

A pontvadászat ebben az idényben érvényes Versenyszabályzatát letöltheted ide kattintva.

Részt vevő cégek

A logókra kattintva megismerheted a 2017. február 25. szombaton megrendezett, téli Indoor Üzleti Kupán részt vevő csapatokat:

Alcsiszigeti Zrt.

 

Bonyolítás rendje

A 2017. téli Indoor Üzleti Kupára nevezett csapatokat a játéknapot megelőzően, kiemelés nélkül két 5 csapatos (A- és B-csoport), valamint egy 4 csapatos (C-csoport) osztályozócsoportba sorsoljuk.
A sorsolás során előbb az A-, majd a B-, végül a C-csoportokba húzunk egy-egy csapatot. Az ötödik húzási kör előtt már csak két csapat marad, őket az A- és a B-csoportokba sorsoljuk, ebben a sorrendben.

Itt megtekintheted, hogyan zajlik a sorsolás.

OSZTÁLYOZÓK

Az osztályozócsoportokban körmérkőzést bonyolítunk, az osztályozó-mérkőzések időbeosztását előre elkészítjük.

EGYENES KIESÉSES SZAKASZ

Az osztályozókat követően az 5 csapatos csoportok 1., 2. és 3. helyezettje, valamint a 4 csapatos csoport 1. és 2. helyezettje továbbjut, az 5 csapatos csoportok 4. helyezettjei, valamint a 4 csapatos csoport 3. és 4. helyezettjei vigaszágra kerülnek, az 5. helyezettek pedig a torna 13. helyezésért játszanak.

A csoportmérkőzések után a Vigaszág elődöntőivel folytatódik a torna.

A Vigaszág elődöntőinek párosításai:

1. elődöntő: C-csoport 3. helyezettje - A- és B-csoportok 4. helyezettjei közül a gyengébb eredményt elérő csapat
2. elődöntő: C-csoport 4. helyezettje - A- és B-csoportok 4. helyezettjei közül a jobb eredményt elérő csapat

Ezt követően az 5. helyezettek közti helyosztót rendezzük meg.

Majd a Főág negyeddöntői következnek,
melyek párosításai ugyancsak előre meghatározott algoritmus szerint alakulnak ki:

1. negyeddöntő: A-csoport 1. helyezettje - B-csoport 3. helyezettje
2. negyeddöntő: B-csoport 1. helyezettje - A-csoport 3. helyezettje
3. negyeddönt: C-csoport 1. helyezettje - A- és B-csoportok 2. helyezettjei közül a gyengébb eredményt elérő csapat
4. negyeddöntő: C-csoport 2. helyezettje - A- és B-csoportok 2. helyezettjei közül a jobb eredményt elérő csapat

A Főág negyeddöntői után a Vigaszág bronzmérkőzése és döntője következik.

Majd a Főág helyosztóival folytatódik a torna, melyek párosításai:

1. helyosztó: 1. negyeddöntő vesztese - 3. negyeddöntő vesztese
2. helyosztó: 2. negyeddöntő vesztese - 4. negyeddöntő vesztese

Az elődöntők jönnek a továbbiakban, ezek párosításai a negyeddöntők győztesei közül előre meghatározott algoritmus szerint alakulnak ki:

1. Elődöntő: 1. negyeddöntő győztese - 3. negyeddöntő győztese
2. Elődöntő: 2. negyeddöntő győztese - 4. negyeddöntő győztese

A torna következő körében a helyosztók vesztesei a 7. helyezésért, a helyosztók győztesei pedig az 5. helyezésért játszanak, majd a Bronzmérkőzéssel és a Döntővel zárul a verseny.

Üzleti Liga legek
Legtöbb mérkőzésen való részvétel
Név Mérkőzések
Benkó József 685
TOP100-as lista megtekintése
Legtöbb gól egy meccsen
Név Idény Gól
Török Pál 2015-2016 12
TOP100-as lista megtekintése
Legtöbb gól egy meccsen (kézilabda)
Név Idény Gól
Buday Ferenc 2013-2014 20
további játékosok megtekintése
Legtöbb dobott pont egy meccsen
Név Idény Pont
Kis Dániel 2013-2014 57
további játékosok megtekintése

Oldalunk cookie-kat használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.