Osztályozó ( A-csoport ) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Csapat | Mérkőzések | Gólok | Pont | |||||
Mérk. | Gy. | D. | V. | Rúgott | Kapott | Kül. | |||
1. | Sumitomo | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 10 |
2. | ISD DUNAFERR ZRT. | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 8 |
3. | Axiál Kft. | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 5 |
4. | EY | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | -6 | 4 |
5. | Tetra Pak | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 0 |
Osztályozó ( B-csoport ) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Csapat | Mérkőzések | Gólok | Pont | |||||
Mérk. | Gy. | D. | V. | Rúgott | Kapott | Kül. | |||
1. | BDO Magyarország | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 12 |
2. | Fémalk | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 6 |
3. | Ferro S.C. | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 6 | 5 | 6 |
4. | Autoliv kft | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 12 | -4 | 3 |
5. | Bell hungary | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3 |
Osztályozó ( C-csoport ) | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Csapat | Mérkőzések | Gólok | Pont | |||||
Mérk. | Gy. | D. | V. | Rúgott | Kapott | Kül. | |||
1. | Menedzser Praxis Team | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 9 |
2. | Decathlon | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 6 |
3. | Bott | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1 |
4. | ökodizel | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 1 |
Hazai csapat | Vendég csapat | Körök | Eredmény, tudósítás |
---|---|---|---|
1. kör | |||
Tetra Pak | Bell hungary | Helyosztó a vigaszág 5. helyéért | 1-0 (1-0)
|
Bott | Autoliv kft | Vigaszág 1. elődöntő | 3-2 (0-1)
|
ökodizel | EY | Vigaszág 2. elődöntő | 4-3 (3-0)
|
2. kör | |||
Sumitomo | Ferro S.C. | Negyeddöntők - Főág 1. negyeddöntő | 0-4 (0-3)
|
BDO Magyarország | Axiál Kft. | Negyeddöntők - Főág 2. negyeddöntő | 6-1 (4-0)
|
Menedzser Praxis Team | Fémalk | Negyeddöntők - Főág 3. negyeddöntő | 6-1 (3-1)
|
Decathlon | ISD DUNAFERR ZRT. | Negyeddöntők - Főág 4. negyeddöntő | 1-1 (0-0) Büntetők: 1-3
|
3. kör | |||
Sumitomo | Fémalk | Főág helyosztó az 5-8. helyezésért | 0-2 (0-1)
|
Axiál Kft. | Decathlon | Főág helyosztó az 5-8. helyezésért | 3-1 (2-1)
|
Autoliv kft | EY | Vigaszág Bronzmérkőzés | 5-0 (5-0)
|
Bott | ökodizel | Vigaszág Döntő | 1-3 (0-3)
|
4. kör | |||
Ferro S.C. | Menedzser Praxis Team | Főág 1. elődöntő | 0-0 (0-0) Büntetők: 5-4
|
BDO Magyarország | ISD DUNAFERR ZRT. | Főág 2. elődöntő | 0-1 (0-1)
|
Sumitomo | Decathlon | Helyosztó a 7. helyért | 3-2 (1-0)
|
Fémalk | Axiál Kft. | Helyosztó az 5. helyért | 0-5 (0-1)
|
5. kör | |||
BDO Magyarország | Menedzser Praxis Team | Bronzmérkőzés | 6-1 (4-0)
|
ISD DUNAFERR ZRT. | Ferro S.C. | Döntő | 2-0 (1-0)
|
Név | Mérkőzések |
---|---|
Benkó József | 685 |
Név | Idény | Pont |
---|---|---|
Kis Dániel | 2013-2014 | 57 |
Szatmári Ákos | 2007-2008 | 55 |
Bencze Kevin | 2022-2023 | 55 |
Puskás Artúr | 2013-2014 | 54 |
Kis Dániel | 2012-2013 | 51 |
Név | Város | Átlag |
---|---|---|
Halmos Domokos | Budapest | 5.00 |
Mucsi Viktor | Budapest | 5.00 |
Nestor Tamás | Budapest | 4.85 |
Simon Bence | Budapest | 4.79 |
Mihók Richárd | Budapest | 4.76 |
Név | Város | Átlag |
---|---|---|
Fellner Gergő | Budapest | 4.83 |
Kovács András | Budapest | 4.57 |
Takács Zoltán | Budapest | 4.56 |
Patócs Gábor | Budapest | 4.50 |
Kovács István (Tatabánya) | Tatabánya | 3.86 |
Majerik József | Tatabánya | 3.20 |
Kóródi László | Budapest | 2.58 |
Név | Város | Átlag |
---|---|---|
Hartai Tamás | Budapest | 5.00 |
Gaál István | Budapest | 5.00 |
Szilágyi Zsolt | Budapest | 4.71 |