26 Szilveszter Csaba
27 Szilveszter Csaba
36 0 : 1 Parádi Péter
40 1 : 1 Hriczkó Dániel
Nem mondhatjuk, hogy nem készültek a csapatok a mai találkozóra! Mindkét cég 9-9 főt állított hadrendbe a három pont megszerzéséért. A két sereg hamar egymásnak is esett és az első nagy rohamot a feketék indították. Szilveszter és Heitner hatalmas bombái megingatták a szilárd Synergon védelmet, de ledönteni nem tudták. A fehérek kapusa az első félidőben bravúrt, bravúrra halmozott, és nagyban hozzájárult, hogy a félidő gól nélkül végződött. Az LG enyhe mezőnyfölényben játszott, de a jól szervezett védelemmel nem tudtak mit kezdeni. A Synergon pedig, a jó védekezésből, nem tudott hatékony támadásokat indítani.

A második félidőben a fehérek kezdtek lendületesebben és rögtön két kapufával nyitottak. Így az LG hálóőre is bebizonyíthatta, hogy remek formában van. A 26. percben a szoros mérkőzésállás miatt, a színes kártyák is előkerültek. Szilveszter ellen követtek el szabálytalanságot, erre a sértett lökdösődni kezdett, majd egy perc múlva ugyanő, egy elveszett labda után megrúgta ellenfelét. Ezzel nehéz helyzetbe hozta csapattársait, akik remek védekezéssel és sok futással megakadályozták, hogy a fehérek gólra váltsák az emberelőnyt. A mérkőzés végére beleerősített a Synergon és a 36. percben Parádi parádés labdát kapott és belsővel vezetést szerzett csapatának. Az LG nehéz helyzetbe került, de nem adták fel és az utolsó percekben tűzijátékot rendeztek a Synergon kapu előtt. Végül a 40. percben egy átlövésbe Hriczkó Dániel ért bele szerencsésen és pontot mentett. Izgalmas változatos mérkőzés volt, igazságos eredmény született.
Tudósító: Tollner Dávid

Hogy tetszett Tollner Dávid tudósítása?
LG Synergon
LG - Komondy Bálint Synergon - Gillich Jokka
Az enyhe mezőnyfölény ellenére, csak az utolsó percben sikerült pontot mentenünk. Nyert meccset vesztettünk el az utolsó pillanatban. Lejtett a hazai pálya!