9 2 : 1 Molnár Béla
15 2 : 2 Molnár Béla
26 3 : 2 Molnár Ádám Dániel
40 4 : 2 Korány Bence

A bronzcsata gyors góllal kezdődött, az kékmezes IBM helyzetei ellenére az IT szerzett vezetést. Szűcs száguldott el a jobb szélen, középre lőtte a labdát, ami a visszafutó Takács lábáról került a kapuba (1-0). Bár a kékek továbbra is veszélyesebbek voltak a kapura, megint a feketék örülhettek. Ezúttal már nem lehetett elvitatni Szűcstől a gólt, szemből, spiccel jutatta a játékszert Bita kapujába (2-0).

A következő IBM roham már gólt eredményezet, Molnár Béla lépett ki a jobb oldalon, és ziccerben köténygólt lőtt a szintén Molnár vezetéknévvel anyakönyvezett Lászlónak (2-1). Öt perc volt hátra az első játékrészből, mikor sikerült egalizálnia a kékeknek. Sikerült labdát csenniük az ellenfél \"vörös zónájában\", a kapus elleni 2-1-es szituáció végén Molnár Bélának csak az üres kapuba kellett passzolnia (2-2).

A második játékrész kezdeti eseménytelenségének az oka nyilván az volt, hogy a bronzérem kapujában már senki nem akart elbukni. Aztán belelendültek a csapatok, és felváltva okoztak fejtörést az ellenfél védelmének. A hatodik percben Molnár Adám előzte meg a kapujából mentési szándékkal kimozduló Bita kapust, és könnyedén gurított a kapuba (3-2).

Igazi drámai végjátékra volt kilátás, a kékek a büntetőpárbajért küzdöttek, míg az IT szerette volna bebiztosítani dobogós helyezését a kupában. Rohant az IBM az egyenlítésért, és meg is voltak a lehetőségeik, de jól zárt a fekete sereg. A legvégén Koránynak sikerült bevennie oldalról az üresen maradt kaput (4-2), így a dobogó képzeletbeli fokára az IT állhatott.

Tudósító: Molnár Attila

Hogy tetszett Molnár Attila tudósítása?
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Informatika Kupa 2011-2012 2011-11-16 21:35:00 IT Services /SiPoP IBM ISSC 4 : 2