7 1 : 1 Tóth Norbert
10 2 : 1 Kálmán Tamás
10 2 : 2 Hegedűs Tibor
Kezdőcsapatok
Hazai Környei Attila — Bíró László, Illés Zsolt, Kálmán Tamás, Kapes Dávid, Németh Péter
Vendég Tóth András — Dargó Balázs, Garamvölgyi Bence, Hegedűs Tibor, Kőműves Norbert, Nagy Sándor
Tudósítás

Az Ágazati Bajnokok Ligáka B csoportjának osztályozóján egy-egy győzelemmel rajtoló PWC és LG egymás ellen lépett pályára a játéknap harmadik mérkőzésén. A győzelem esetén a részsiker (továbbjutás) felé vezető úton karakteres lépést jegyző együttes a játékrész első  felében az LG volt. A vendég gárda a remek formában és dinamikusan futballozó Hegedűs révén szerzett vezetést a második percben – a játékos Nagy Sándor jobb oldali beadása után a büntetőterület közepéről volt eredményes (1-0).
A vendégegyüttes vezetése a 7. percig határozta meg a játékot. A jobbára kiegyenlített és éles találkozó egyenlítése Tóth Norbert nevéhez társult: a támadó a bal oldalon tört előre, majd jobbal, ütemtelenül lőtt bombagólt  - a labda a keresztlécről vágódott a gólvonal mögé (1-1).
Az első hét perc mintájára a záró hat minutum is hasonló forgatókönyv szerint zajlott: az LG találatára a PWC válaszolt. A szünetig előbb a második találatát elérő Hegedűs, fél perccel később Kálmán volt eredményes. Amíg előbbi a kapu előteréből talált a hálóba, ellenfele szabadrúgásból volt eredményes (2-2).

A fordulást követő időszak első jelentékeny momentumát Kapes rögzítette. A PWC játékosa a jobb oldalvonal közeléből, az alapvonaltól öt méterre lőtt kapura, a játékszer végül hatalmas erővel, a bal kapufa és a keresztléc találkozási pontjáról vágódott a mezőnybe.
A folytatásban kevés lehetőség adódott a csapatok előtt, a végjátékhoz közeledve azonban nagyobb helyzeteket alakított ki az LG, igaz, nem talált a hálóba.
Bár úgy tűnt, igazán nagy ziccer nem adódik a folytatásban, a mérkőzés helyzetét a PWC hibázta el. Egy jobb oldali beadás után a pályaválasztók támadója négy méterről, középről lőtt a kapusba.

Tudósító: Bársony Tamás