18 Gál Zsolt
21 1 : 3 Németh Gábor
27 Krusper Ferenc
40 2 : 3 Csokonyai Árpád

A döntőbe jutásért a másik ágon a Samsung és a T-Mobile csapott össze. Egy-egy kapufával kezdtek a felek mindkét oldalon.

Majd a 9. percben Torkanics lőtt keményen a hosszú kapufa felé, ahol Németh várta a labdát és könnyedén a hálóba passzolt. 0:1. Egy Samsung szabadrúgás csapódott a jobb felsőbe, de Kovács sporttárs kirúgást ítélt, hisz közvetett szabadrúgásról volt szó. Nem csüggedtek a sárgák és még ugyanebben a percben egyenlíttek. Krusper kapott pontos labdát, és a kapus lába között a kapuba lőtt. 1:1.

Mintaszerű támadást vezetett végig a T-Mobile. Balogh játszotta meg hibátlanul Szintét, aki egyből a rövidbe emelt. 1:2.

A második félidő elején növelte előnyét a piros mezes gárda. Ismét Németh Gábor várta az átadást a hosszú kapufánál, meg is kapta, és mint az első gólnál közelről értékesített. 1:3.

Nem adta fel a Samsung, minden erejükkel a felzárkózáson voltak. Gál szerzett labdát a T-Mobile hatosánál, végül csak a kapufa csattant nagyot. Tetszetős támadásokat vezettek a sárga mezesek, ám a T-Online is jól védekezett. Próbálták tartani az eredményt, és csak olykor-olykor merészkedtek előre.

Az utolsó percben Csokonyai végezhetett el szabadrúgást a hatos vonal előteréből és gyönyörűen csavart el sorfal mellett a hosszúba. 2:3. Egyenlítésre már nem maradt idő, hisz a középkezdés után a füttyszó a T-Mobile döntőbe jutását jelentette.

Tudósító: Kutri Bálint

Hogy tetszett Kutri Bálint tudósítása?
SAMSUNG ZRt. - Krusper Ferenc T-Mobile - Balogh Tibor
Kispályás, okos gólokkal vertek meg minket. Két hét kihagyás után is olajozottan működött a gépezett. Gratulálunk az ellenfélnek, hogy 5 mezőnyjátékossal, csere nélkül ilyen jó teljesítményt nyújtottak.
Jelenleg 1 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Ágazati Bajnokok Ligája 2007-2008 2008-05-28 20:50:00 SAMSUNG ZRt. T-Mobile 2 : 3