30 Reinitz Gábor
30 Varga Róbert
35 5 : 1 Nováki Péter
36 5 : 2 Baranyi Péter

Az MKB Euroleasing együttese találkozott a Wit-Sys csapatával. Gyors góllal indult az összecsapás, Gerencsér már a második percben lendületből vezetést szerzett, 1-0. A találat megadta a mérkőzés alaphangulatát, és mindkét csapat elképesztő iramot diktált. A hazai team tűnt veszélyesebbnek, több helyzetet dolgoztak ki. Majd a szürke gárda is ostromolta Kabók kapuját, de a lövések fölé szálltak.

Póka ívelését Nováki halászta el Telek elől és a kapuba juttatta egyetlen érintéssel, 2-0. Szekszárdi volt a legaktívabb vendég, kevéssel a kapu mellé lőtt. Majd kézzel ért a hatoson belül a labdába, Selmeczi sporttárs a büntetőpontra mutatott. Kabók állt a labda mögé és erőből belőtte, 3-0. Szekeres csinálta meg a helyzetet és ismét csak centikkel vétette el a kaput. A félidei eredményt Gerencsér állította be, a szélről kapott labdát küldte kapuba, 4-0.

A térfélcserét követően kissé fogni kellett a játékot, mert a presztízs párharcok kissé elharapóztak. Reinitz mutatott be látványos szólót, majd lőtt. A 25. percben járt a találkozó, amikor Mercz lőtt a bal szélről és befért a rövidbe, 4-1. Kontrázott az MKB, ígéretes helyzetet követően kimaradt a támadás, majd a dupla is. Egy villám akcióban javítottak, Nováki lőtt a rövidbe, 5-1.

A találkozó végeredményét Baranyi állította be, a kapus kint állt a mezőnyben, és a védők között ütött rést, 5-2. Pár szócsatát követően volt dolga a bírónak, Gerencsér kapott két perc pihenőt. Felharsant a hármas sípszó, amely az MKB Euroleasing győzelmét jelentette a kemény találkozón.

Tudósító: Sipos Richárd

Hogy tetszett Sipos Richárd tudósítása?
MKB Euroleasing - Póka Valentin WIT-SYS - Telek András
Sajnos nagyon buták vagyunk ehhez a játékhoz. Az eredmény nem tükrözi a játék képét
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Városmajor 2007-2008 2008-05-22 20:48:00 MKB Euroleasing WIT-SYS 5 : 2