37 4 : 13 Do Dinh Márk
38 4 : 14 Csokonyai Árpád
39 4 : 15 Králik Balázs
40 5 : 15 Do Dinh Márk

A Virgo csapata létszámgondokkal küzdött, gesztusként a Samsung is négy mezőnyjátékossal állt ki. Gyorsan megszerezték a vezetést a vendégek. Csokonyai húzott el a jobb szélen, majd visszahúzta a labdát, s ballal lőtte ki a rövidet. A gól után is a rikító mezesek domináltak, szinte ki sem engedték kapujuk elől a Virgot. Králik lőtt pár perccel később, s a védhetőnek tűnő labda a rövid alsóban jutott a kapuba. Hét perc után kettővel vezetett a Samsung. A félidő derekán jobbról ívelték át a vendégek a túloldalra, ahol Bodnár fejelte a rövid oldalon a kapuba a játékszert. A meglehetősen alárendelt szerepet játszó Virgo nagyon ritkán jutott át a félpályán, igazi gólhelyzet talán nem is született. Öt perccel a vége előtt cselsorozat után Králikhoz passzoltak, aki értékesítette a ziccer. A következő két percben Csokonyai beállította a mesterhármasát, s ezzel 0-6 volt az állás.

10 másodperc sem kellett az első Samsung gólhoz a második félidőben. Villámgyorsan elhúztak a jobbon, majd a bejátszás a túloldalon üresen találta Kruspert. A 22. percben megszületett a becsületgól. Hegyesi lőtte spiccel az alsó sarokba a labdát. Bodnár okos emeléssel válaszolt egy percen belül. A 24. percben ismét a Virgo volt ereményes, Fehérről maradt le Bodnár, s a kékmezes hatalmas lövést eresztett meg a felső sarokba. A vendégek könnyelműen vették a védekezést a folytatásban is, s ezt használta ki Bodnár lövésével. Ezután ellentámadásba lendültek a Samsungosok, s számolatlanul szerezték a gólokat. Egy-egy ellentámadásra azért futotta erejéből a hazaiaknak. Előbb egy jól eltalált lövéssel szerzett gólt Do Dinh, majd szerencsésen rárúgta a labdát egy vendég játékos, s így pattant a hálóba a labdát. Végül 5-15 lett a gólban gazdag mérkőzés végeredménye.

Tudósító: Németh Ádám

Hogy tetszett Németh Ádám tudósítása?
Virgo Team - Lendvai Gábor SAMSUNG ZRt. - Csokonyai Árpád
Minden ponton nagyon jó volt az ellenfél. Gratulálunk. Könnyed mérkőzésen könnyed győzelem.
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Városmajor 2013-2014 2014-09-11 21:35:00 Virgo Team SAMSUNG ZRt. 0 : 5
Üzleti Liga Városmajor 2013-2014 2014-06-23 20:20:00 SAMSUNG ZRt. Virgo Team 2 : 2
Informatika Liga 2009-2010 2009-09-28 20:50:00 Virgo Team SAMSUNG ZRt. 1 : 5