37 Csokonyai Árpád
38 5 : 3 Pekli Marcell
38 2 perc Melis Marcell
40 5 : 4 Bodnár Gábor

A mai nap első mérkőzését a kékmezes ThyssenKrupp Presta csapata játszotta a zöldben pályára lépő SAMSUNG Zrt. együttesével a városmajori pályán.

A kékek ébredtek hamarabb, Pekli Marcell egy gyors góllal megadta a meccs alaphangulatát. A harmadik percben Müller Balázs egy csel után szintén betalált, de egy perccel később már Csercsa Iván szépített is egy közvetett szabadrúgás után.

A tizedik percben Kelemen Zoltán lövésébe a kapus ugyanbeleért, de hárítani már nem tudott, így 3:1-re módosult az eredmény. Két perccel később az ő passzából Pekli Marcell egy hatalmas kapufát rúgott. Az utolsó percekben a zöldek voltak aktívabbak, a 19. percben Csercsa Iván - Csikós Dávid - Csokonyai Árpád útvonalon a labda a hálóban kötött ki, majd az utolsó percben egy szabadrúgáshoz is jutottak, ez éppen szögletre ment, Gazdik Balázs pedig kapott is egy sárgalapot a szabálytalanságért.

A második játékrészt Molnár Ferenc kapufája nyitotta meg, majd a 22. percben egy kontratámadás végén Csikós Dávid egyenlített. Nem örülhettek azonban sokáig az eredménynek, Müller Balázs a következő percben ismét vezetéshez juttatta csapatát.

A félidő második felében a kékek támadtak többet, a 35. percben ez ismét meghozta gyümölcsét, a kapus az első lövést még kiütötte, de Pekli Marcell elé került a labda, ki közelről nem hibázott. A zöldek közben két sárgalapot is kaptak, előbb Csercsa Ivánnak, majd Csokonyai Árpádnak mutatta fel Selmeczi játékvezető a figyelmeztető kártyát, Melis Marcellt pedig két percre leküldte a pályáról, amiért csúnyán ütközött Müller Balázzsal.

Az utolsó percben a SANSUNG még szépített Bodnár Gábornak köszönhetően, de a mérkőzést így is a ThyssenKrupp Presta csapata nyerte meg 5:4 arányban.

Tudósító: Dér András

Hogy tetszett Dér András tudósítása?
ThyssenKrupp Presta SAMSUNG ZRt. - Melis Marcell
Túl sok szabálytalanság volt a meccsen. Köszönjük az ellenfélnek, hogy sportszerűen 4+1-ben kezdték a mérkőzést, és még egyszer szeretnék elnézést kérni Müller Balázstól, nem volt szándékos a belépőm.
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Ágazati Liga 2013-2014 2013-10-17 21:35:00 SAMSUNG ZRt. ThyssenKrupp Presta 4 : 3
Üzleti Liga Városmajor 2012-2013 2013-09-09 19:50:00 ThyssenKrupp Presta SAMSUNG ZRt. 3 : 6