30 Damásdi Attila
31 8 : 6 Rack Attila
36 9 : 6 Csokonyai Árpád

A két rikító sárga mezes csapat csatája került megrendezésre ezen a késői estén. Nem mindennapi viadalt produkáltak a felek.

Nagy iramban kezdett mindkét együttes. Az első védeni valója a Samsung kapusának akadt, de Melis rendesen bemelegített. Majd az első helyzetéből vezetést szerzett a Samsung. A beadást Csokonyai küldte a léc alá. Majd a felívelt lasztit Bodnár jutatta túl a kapuson, és az üres kapuba lőtt. 2:0. Nem állt le a hazai gárda. Bár a következő gólban Refle kapus is jócskán benne volt, Csokonyai lövését védte be. 3:0

Kovács Róbert következett a sorban, aki szinte az első labda érintéséből a bal sarokba belsőzött. 4:0. Refle nem a legjobb napját fogta ki, hisz Csokonyai labdája a lába közt ment be.

Az hatodik Samsung gól, pedig egy saját védőről ment be, Bodnár kemény beadásába ért bele rosszul egy hátvéd. 16 perc alatt hat gólt vágott a Samsung.

Az Agip ennek ellenére lelkesen játszott, elől tetszetős akciókat vezettek. Több helyzet után Beke vette le magának, és hibátlanul lőtte ki a jobb alsót. 6:1.

A második félidőre egy másik Agip jött ki. Beke csípte el a lasztit Krusper elől, Melist is átjátszotta és a kapuba cipelte a játékszert. 6:2. Majd két perccel később mintaszerű támadás végén érkezett a hosszún Beke, és tanítani valóan lőtt a jobb alsóba. Ismét egy perc telt, amikor Siklósi baloldalról eleresztett bombáját védte be ezúttal Melis a rövidbe. 6:4.

Ismét Beke volt a főszereplő, harciasan tartotta meg a labdát és már nem először a mérkőzésen használta ki remek érzékét a sarok felé vezető út megtalálásában. 6:5. Fantasztikus meccs.

A Samsung kezdett feszültté válni, nem is csoda hisz 6:0-ról jött fel az Agip. A legjobb pillanatban érkezett Krusper és Csokonyai átadását könyörtelenül a kapuba vágta. 7:5.

Elégedetlenségét fejezte ki Damásdi egy ítélet miatt. Ezt szóban is kifejezte, amiért 2 percet kapott. A szövegelést a palánkon kívül sem hagyta abba, ezért Selmeczi sporttárs piros lappal tiltotta el végleg a további játéktól. Öt perc emberelőnybe került a Samsung. Az iménti esett miatt kapott közvetett szabadrúgást, Krusper várta a hosszú kapufánál és közelről betessékelte a nyolcadik hazai találatot.

Emberhátrányból szerzett gólt az Agip. Rack bombázott a baloldalról a rövidbe. 8:6. Kiegészültek közben a sárgák, ám Csokonyai kapta keresztbe a laszti és erős lövése a jobb felsőben landolt. 9:6.

Három gól ledolgozása a látottak alapján már nem jelenthetett gondot az Agipnak, de ezúttal a Samsung játékosai jobban összpontosítottak hátul. Végül a látványos, küzdelmes, szép jelenetekkel teli, néhol durva találkozón a Samsung vihette haza a három pontot.

Tudósító: Kutri Bálint

Hogy tetszett Kutri Bálint tudósítása?
SAMSUNG ZRt. - Melis Marcell Agip Hungária - Farkas Péter
Az Agippal már játszottunk egy ilyen gólzáporos meccset. A baj az, hogy amikor már vezetünk, elől maradunk, és a védekezésünk sebezhető lesz. Az a szerencse, hogy végül többet rúgtunk ellenfelünknél. Élvezhető, gól gazdag meccsen a jobb csapat nyert. Gratulálunk nekik.
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Városmajor 2007-2008 2008-06-16 21:30:00 SAMSUNG ZRt. Agip Hungária 9 : 6