32 2 : 1 Oszvald Péter
39 2 : 2 Mercz Ádám
39 2 : 3 Telek András
Tudósítás

A feketében játszó Földgáz.hu és a sárgamezes WIT-SYS mai mérkőzését az előbbi csapat kezdhette meg Csibra Gábor bíráskodása mellett.

Az első félidő elején a sárga csapat sokkal többet támadott, a negyedik percben Risnyovszki Gábor, az ötödikben Baranyi Péter, a kilencedikben pedig Reinitz Gábor szerezhetett volna vezetést, azonban mindegyik helyzet eredménytelen maradt.

Ahogy ez lenni szokott, a sok kihasználatlan helyzet megbosszulta magát, a 12. percben a fekete csapat második komoly helyzetét gólra is váltotta: Oszvald Péter megszerezte az ellenféltől a labdát, majd a hálóba is juttatta.A sárgák innentől az egyenlítésért küzdöttek, próbálkozásaikat végül a 20. percben koronázta siker, Reinitz Gábor góljának köszönhetően nem kellett hátrányból kezdeniük a második játékrészt.

A fordulást követően is megmaradt a WIT-SYS lendülete, sorban dolgozták ki a helyzeteket, de a feketék védelme stabilnak bizonyult, nem kaptak gólt. Tomcsányi Róbert ellenben a 29. percben egy sárgalapot igen, Maradona-s kezezését a játékvezető ezzel „jutalmazta\".

A 30. percet követően a Földgáz.hu is újabb lendületet vett, a 32. percben egy szabadrúgásból ismét Oszvald Péter szerzett egy gyönyörű gólt a bal felsőbe bombázva. Innentől nem volt megállás, a csapatok végig hajtottak, felváltva lőttek kapura. Az utolsó előtti perc drámai fordulatot hozott: előbb Mercz Ádám érkezett a kapu elé jó ütemben és egyenlített ki, majd még ugyanebben a percben Telek András góljával megfordult az eredmény.

A vége tehát 3:2 lett a WIT-SYS csapatának, nagyon izgalmas és sportszerű mérkőzésen mindkét együttest elismerés illeti meg a teljesítményéért.

Tudósító: Dér András