31 Hriczkó Tamás
32 2 : 1 Pék Milán
37 3 : 1 Keveházy Balázs
Kezdőcsapatok
Hazai Pilisi Zsolt — Csongor Dávid, Keveházy Balázs, Pék Milán, Verasztó Bence, Zsoldos Bálint
Vendég Tóth András — Dargó Balázs, Hriczkó Tamás, Kőműves Norbert, Móró Richárd, Nagy Sándor
Tudósítás

A KPMG az LG ellen jegyezte aktuális mérkőzését az Üzleti Liga Pest bajnokságának keddi játéknapján. A BKV 1-es pályáján abszolvált összecsapást mindkét együttes részéről gólra törő játék jellemezte az első percekben, jóllehet, egy-egy átlövés révén helyzetig csak a pályaválasztó jutott.
Jobbára azonos erők küzdelmét hozta a folytatás, labdavesztés esetén mindkét együttes fegyelmezetten visszazárt, ennek nyomán kevés terület adódott a játékosok előtt. A játékrész második felének egy-egy ígéretes lehetőségét a távoli kísérletek jelentették, jóllehet, ezeik egyikéhez a hazai gárda gólt társított: a 14. Percben Keveházy végzett el szabadrúgást balról, mintegy tíz méterről, s jobblábas lövése után a sorfal mellett elszálló labda a jobb kapufáról vágódott a hálóba (1-0).
A pályaválasztó vezetés felett érzett öröme hamar elillant a folytatásban. Egy minutummal ellenfele gólja után Nagy Sándor egalizált. A pályaválasztók játékosa balról vezette befelé a labdát, majd öt méterről, középről lőtt a kapu jobb oldalába (1-1).
A félidő utolsó jelentékeny gólszerzési lehetősége a KPMG előtt adódott. A 19. percben társa jobbról jegyzett átadása után a bal oldalon érkező hazai támadó nyolc méterről vette célba a kapu bal oldalát, a játékszer azonban centikkel a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

Kiegyenlített játék szegélyezte a fordulást követő perceket, s bár mindkét együttes a győzelem megszerzését tűzte ki elsődleges céljaként, elvétve forogtak veszélyben a kapuk.
A félid derekához közeledve ellenfelénél veszélyesebben futballozó hazai gárda begyakorolt játékhelyzet után szerzett gólt a 31. percben. Egy közvetett szabadrúgást követően a jobb kapufa közelében helyezkedő Pék Milán kapott labdát, s két méterről helyezett a hálóba (2-1).
Egygólos hátrányban az LG korántsem adta fel a pontszerzés reményét, a hajrához közeledve a korábbinál jelentősebb nyomást helyezett ellenfelére, amely helyzetekben is megmutatkozott, igaz, ezek egyike sem párosult eredménnyel.
Ami nem sikerült a látogatóknak, összejött a túloldalon. Együttese kétgólos előnyét a korábbi gólszerző, Keveházy mozdította elő a lefújás előtt. A balról, lendületből érkező játékos a kapus felett továbbította a labdát a kapuba (3-1).

Tudósító: Bársony Tamás