27 2 perc Giczi Imre
28 Hranka Tamás
32 2 perc Palkó Gábor
38 3 : 1 Cséki Elemér

Az IT-Services/SiPoP a Béres FC ellen lépett pályára a Pesti Liga keddi játéknapján.
A BKV pályán rendezett találkozót ugyan jobban kezdte a Béres FC, a folytatásban két ziccert dolgozott ki, egyúttal hibázott el az IT-Services. Az ellentétes első percek alátámasztásaként a vendég csapat játékosa, Szűcs Máté helyzetei után végül a Béres FC szerzett vezetést. Egy felívelést követően a támadózónában helyezkedő Cséki csapott le a labdára, s a kapujából kimozduló Palkó mellett négy méterről a hálóba gurított (1-0).
A gól után kiegyenlítetté vált a játék, igazán jelentékeny helyzetet egyik csapat sem alakított ki az ellenfél kapuja előtt. A két csapat közötti különbséget az első félidőben elsősorban a védekezés határozta meg, az IT-Services hibái a Béres vezetését realizálták a huszadik perc végén. Nem sokkal a lefújás előtt Cséki növelte együttese előnyét, a játékos egy labdaszerzés után indított kontratámadást fejezett be góllal (2-0). (Bár az IT-Services szépíthetett volna a pauza előtt, Varga hét méterről elvégzett szabadrúgása után a labda a jobb kapufáról az oldalvonal mögé vágódott).

Lendületesen kezdte a második játékrészt a vendégegyüttes. Az IT-Services találata egy jobb oldali akció végén csupán a balszerencse miatt maradt el: Márton gurított középre az alapvonal közeléből, a mélységből érkező Varga azonban jobbal, hat méterről a keresztlécet találta el.
Ami nem sikerült ekkor, röviddel később összejött.
A vendég csapat gólját egy rögzített szituáció előzte meg: társa jobb oldali szöglete után Varga érkezett a rövid kapufánál, s a kapu előteréből a hálóba lőtt (2-1).
A félidő derekán Fenes és Giczi akaszkodott össze a hazaiak térfelén, miután a labda a közelben sem volt, Rózsa játékvezető két percre kiállította az érintetteket. A 4:4 elleni játék és az ehhez társuló nagyobb terület ellenére a 27. és 29. minutum közötti időtartamban nem született gól, hasonlóan a hajrá előtti időszakhoz. Ekkor Palkó Gábor buktatta a Béres kapura törő játékosát a büntetőtereületen kívül, amiért együttese két percig emberhátrányban futballozott.
A végjátékban mindkét kapu előtt adódott lehetőség, s bár az IT-Services újabb kapufát jegyzett, Cséki megszerezte harmadik találatát is. Az újabb ellenakció végén mesterhármast jegyző támadó gólja együttese 3-1-es győzelmét jelentette a lefújáskor.

Tudósító: Ollé Tamás

Hogy tetszett Ollé Tamás tudósítása?
Béres FC - Cséki Elemér IT Services /SiPoP
Gratulálok a játékostársaimnak, nagyszerűen játszottunk! Kár, hogy a mérkőzés közben kicsit elszabadult a pokol, végül azonban sportszerűen ért véget a találkozó. A csapat kezdi utolérni magát, köszönjük a szurkolóink támogatását, és a játékvezetést!
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Pest 2013-2014 2014-05-28 20:05:00 Béres FC IT Services /SiPoP 0 : 3
Üzleti Liga Pest 2011-2012 2012-05-09 19:32:00 IT Services /SiPoP Béres FC 3 : 2