35 5 : 11 Hegedűs Tibor
39 5 : 12 Dezső Tamás
40 6 : 12 Magyari Norbert
Kezdőcsapatok
Hazai Jánosi Gergely — Csonka Balázs, Hock Zoltán, Lehoczki Attila, Zsiros Gábor
Vendég Tóth András — Bálint Zoltán, Bencsik Zoltán, Füle Mátyás, Hegedűs Tibor, Nagy Sándor

A Telenor az LG ellen lépett pályára az Üzleti Liga Pest bajnokságának szerdai játéknapján. A pályaválasztó, hiányzói miatt csak négy mezőnyjátékossal kezdte a találkozót az LG teljes létszámban megjelenő gárdájával szemben. A vendég emberelőny karakteres színezetet adott az első felvonásnak, amely – reálisan – az LG dominanciájának jegyében zajlott. Bár a találkozó elején, Lehoczki révén a pályaválasztó szerzett előnyt (a támadó a bal oldalon tört előre, majd védője szorításában hatalmas erővel bombázott a hálóba, 1-0), az első felvonás végére ötgólos előnyt formált a vendég gárda.
Együttese 6-1-es vezetését Füle, Nagy és Hegedűs rögzítette a 17. percig. A látogatók 4. minutumban kezdődő gólgyártásának első állomásaként Füle egy jobb oldali beadást követően négy méterről szerzett gólt (1-1), röviddel később Nagy Sándor, majd Hegedűs talált a kapuba. Előbbi Hegedűs jobb oldali szögletét követően a hatos közeléből lőtt a jobb alsó sarkba (1-2), majd a korábbi előkészítő szerzett gólt (1-3).
A folytatásban emberelőnyét jól értékesítő vendég gárda Nagy révén duplázott. A játékos előbb egy ziccert értékesített, majd társa, Füle gólja után még létszámelőnyben értékesítette lehetőségét (1-6).
A 17. percben Magyari megérkezése után azonos létszámban küzdöttek a csapatok. Az 5:5 elleni mezőnyjáték végül 2-0-s hazai részsikerrel zárult: Magyari és Lehoczki góljával (utóbbi átlövése után a kapus már csak a gólvonal mögött tudta megfogni a játékszert) 6-3-as állással vonultak szünetre a csapatok.

Noha a fordulás után Hegedűs révén gólt szerzett az LG (a támadó egy nagyszerű akciót követően Hriczkó átadása után talált a kapuba, 3-7), Lehoczki ballal, kilenc méterről jegyzett találata Magyari büntetőterületről szerzett góljával kiegészülve a Telenor számára elérhető közelségbe helyezte a pontszerzést (5-7).
Egészen a 27. minutumig. A csere nélkül kiálló, s közel egy félidőn át emberhátrányban futballozó Telenor játékosok erőn felül teljesítettek, amely az utolsó negyed órában visszaütött. A 27. percben – az első játékrészhez hasonlóan – ismét Füle kezdte el a vendég gólgyártást. A jobb oldalvonal mellől, mintegy nyolc méterről eredményes játékos találatát nem sokkal később újabb góllal egészítette ki: balról lőtt a hosszúba (5-9).
A végjátékban tovább növelte előnyét az LG. Nagy Sándor büntetőterületről szerzett találatát (5-10) Hegedűs és Dezső tette teljessé. Előbbi bombagólját (jobbról, éles szögből bombázott a léc alá, 5-11), társa Dezső egészítette ki (5-12). A végszó utóbb a végig sportszerűen küzdő hazaiaké volt. Magyari Norbert állította be az időjárás adta miliőt és a férfi vízilabda-válogatott teljesítményét megidéző 6-12-es végeredményt.

Tudósító: Bársony Tamás