28 2 : 7 Bödő Gábor
33 2 : 8 Bödő Gábor
34 2 : 9 Varga Imre

A Trilak kékben, az IT Services /SiPoP sárgában lépett pályára.

A papírformának megfelelően a vendégcsapat kezdte jobban az összecsapást, rövidpasszos játékukkal sokszor jutottak el a Trilak kapujáig, Sajtos és Budai dolgoztatták meg először a hálóőrt. Az első jó Trilak-lövés pedig Lovász nevéhez fűződött, aki majdnem 20 méterről próbálkozott, Mikula fogta.
A 10. percben aztán góllá érett az IT Services fölénye. Bödő egy jó előnyszabályt követően passzolt jobbra Korány elé, aki 5 méterről magabiztosan értékesítette a ziccert (0-1). Gyorsan érkezett viszont a válasz: Hajdu jó csellel tette maga elé a labdát, lövését becsúszva blokkolták – itt is jól alkalmazta az előnyszabályt a játékvezető -, a levágódó viszont Piros elé került, aki közelről egyenlített (1-1). Csak egy percet kellett várni, hogy újra átvegye a vezetést a sárga mezes csapat, Bálint jobbról, az oldalvonal mellől lőtte a hosszúra a labdát, Megyesi pedig közelről passzolta be (1-2).
Aztán megint Megyesi talált be egy jó szabadrúgáskombinációt követően. Bálint az alapvonal mellett kapta a labdát a pontrúgás után, onnan középre tette, Megyesi pedig közelről a hálóba sodorta a passzt (1-3). Bár ezúttal egy kis szerencse is kellett hozzá, a 17. percben Bálint már harmadik gólpasszát adta: centiken múlt, hogy az átadás átjutott a túloldalra, ott viszont Korány érkezett, és egyből a kapu bal oldalába vágta a labdát (1-4). A játékrész utolsó momentuma a Trilak második gólja volt; Schipek lőtt erőteljesen a sorfal és a kapus közé egy 7 méteres szabadrúgást, és Mikula beleért ugyan, de becsorgott (2-4).

A második félidő 5. percében Bödő lövését ugyan még hárította Budai, de a magasra felpattanó labdát Varga közelről, a levegőből bevágta (2-5). Aztán Bálint következett, labdaszerzése után középen indult, balra passzolt Megyesinek, ő pedig tökéletes ütemben tette vissza középre, végül Bálint 5-ről, laposan fejezte be a helyzetet (2-6). A következő percben aztán a hetedik SiPoP-gól is megvolt, egy gyors háromszögelés végén a balról kapott labdát Bödő tette be közelről (2-7). Bödő nemsokára közel került a duplázáshoz, de jól eltalált lövése végül csak kapufát ért. A 33. percben aztán sikerült csatlakoznia a kétgólosok népes táborához: a kapu előtt kapott labdát, egy jó csellel elfektette a kapust, majd az érkező védő mellett belőtte (2-8). A végeredményt aztán Varga állította be, aki ezzel szintén két góllal zárt: rögtön a középkezdés után labdát szerzett a vendégcsapat, Varga kapta, és jobbról, 9-ről nagy kapufás gólt vágott a rövid felsőbe (2-9).
Az utolsó percekben láthattunk pár ígéretes Trilak-lehetőséget, a legnagyobb helyzet Lovász ziccere volt, de Mikula hárítani tudott.

A helyenként kimondottan látványosan játszó SiPoP magabiztos játékkal, megérdemelten nyert egy sportszerű meccsen.

Tudósító: Zsolnai Bálint

Hogy tetszett Zsolnai Bálint tudósítása?
Jelenleg 1 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Pest 2013-2014 2014-08-27 20:05:00 Trilak IT Services /SiPoP 2 : 9
Üzleti Liga Pest 2012-2013 2013-07-10 20:50:00 Trilak IT Services /SiPoP 1 : 3
Indoor Üzleti Liga 2011-2012 2012-01-25 20:50:00 IT Services /SiPoP Trilak 2 : 3