31 6 : 0 Nagy András
34 6 : 1 Krén Péter
40 7 : 1 Nagy András
Tudósítás

A Gebrüder Weiss hiányzói és a pályaválasztó sportszerűsége nyomán 5:5 ellen kezdték a csapatok a találkozót. Úgy tűnt, a 4:4 elleni mezőnyjáték nyomán adódó nagyobb terület a hazai együttesnek kedvez a mérkőzés elején: az IT-Services Szűcs révén már a harmadik percben betalált (1-0).
A csökkentett létszám mindössze a nyolcadik percig határozta meg a talákozót, Szőnyeghy Sándor megérkezése után a hazai és a vendég csapat is öt fővel folytatta a játékot, amelyet a pályaválasztó támadásai határozotak meg az első tíz percben, nem eredménytelenül.
Együttese kezdeményezőkészsége a 11. minutumban Korány révén párosult újabb góllal: a játékos a bal oldalon tört kapura, majd hat méterről a bal alsó sarokba lőtt (2-0).
Az első félidő jelentős részében a pályaválasztó akarata érvényesült, a Gebrüder Weiss csak a hajrához közeledve tudta ellensúlyozni ellenfele játékát, távoli lövései azonban nem vezettek eredményre.
A 4-0-s félidei állást a második gólját jegyző Szűcs, és Nagy realizálta röviddel a lefújás előtt. Amíg előbbi ellenfele hibáját kihasználva jobbról, mintegy nyolc méterről lőtt a hosszúba (3-0), társa szintén átlövésből volt eredményes, mintegy tíz méterről jegyzett kísérlete után a labda a jobb kapufáról vágódott a hálóba (4-0).

Noha a második félidőben többet kezdeményezett az IT-Services/SiPoP, a védekezését tekintve összedettebben futballozó Gebrüder Weiss ellen mindössze a félidő derekán szerzett újabb gólt. Ekkor Korány indult meg a bal oldalon, majd a vonal közeléből, tíz méterről szánta el magát lövésre, s a labda a kapus lába mellett a jobb alsó sarokba vágódott (5-0).
A folytatásban számos lehetőséget alakított ki a hazai együttes, amely Nagy révén növelte előnyét, a jobbról induló támadó a büntetőterület közeléből nagy erővel lőtt a kapuba (6-0).
Noha a végjátékban, megszerezve a becsületgólt, Krén által szépített a több alapemberét is nélkülöző Gebrüder Weiss, Nagy újabb találatával 7-1-re módosult az állás, mely egyúttal a végeredményt rögzítette a lefújáskor.

Szurkolói csapatkövetés - meccsfigyelés
Csapatkövetéshez be kell jelentkezned! Csapatkövetéshez be kell jelentkezned!
Szurkolj kedvenc csapatodnak!
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Két csapat eddigi mérkőzései egymás ellen
Bajnokság Szezon Dátum Meccs Eredmény
Üzleti Liga Pest 2012-2013 2013-08-13 20:35:00 Gebrüder Weiss IT Services /SiPoP 1 : 3
Üzleti Liga Pest 2012-2013 2013-08-06 21:20:00 IT Services /SiPoP Gebrüder Weiss 7 : 1
Indoor Üzleti Liga 2012-2013 2013-03-12 20:50:00 IT Services /SiPoP Gebrüder Weiss 4 : 1