35 Barabás Miklós
37 2 perc Káplár Tamás
38 Megyesi Zsolt
38 2 perc Megyesi Zsolt

Az első percek a tapogatózás jegyében teltek a sárga mezes IT-Services/SiPoP és a fehér BDO összecsapásán. Az 5. percben első ránézésre ártalmatlannak tűnő szabadrúgáshoz készülődött Szűcs Máté a félpályánál, a játékos azonban hatalmas erővel bombázott a jobb alsó sarokba (1-0).

Nem sokkal később megduplázta előnyét a hatékony hazai csapat: a balról bepasszolt labdát Megyesi Zsolt tessékelte középről a hálóba (2-0).

Barabás adott munkát a túloldalon Mikulának, majd Káplár került helyzetbe. Szűcs újabb életerős lövése Benkót sem hagyta nyugodni. A hazaiak többet birtokolták a játékszert, a vendégek azonban ekkor dinamikusabban építették a támadásokat. Sok helyzet nem volt a találkozón, a 14. percben mégis a határozott Barabás Miklós szépített a bizonytalan védők között (2-1).

Annak ellenére, hogy a hazaiak egy cserével, a vendégek pedig anélkül játszottak nem lehetett panasz az iramra. Sajtos ígéretes lövése végül csapattársában Korányban halt el, majd éppen Korány rajzolta a bal felső irányába a bőrgolyót, Benkó ismét védett. Barabás aktivitása után Wéber került kétszer is helyzetbe, újabb gól azonban nem született a játékrészben.

A fordulást követően szinte azonnal feljegyezhettünk egy újabb találatot, amikor Benkó bizonytalansága után Papp Gergely csapott le keselyű módjára a labdára, majd visszaállította a kétgólos különbséget (3-1).

Nem sokkal később Sajtos került helyzetbe, labda azonban némileg mögé érkezett. Az egyre szaporodó szabálytalanságok szülték a pontrúgásokat és a sárgákat. Előbb Megyesi Zsoltnak került felmutatásra miután odapakolt Barabásnak, majd Sajtos Gergős is besárgult miután támadta ellenfele kapusát. Barabás Miklós egy felelőtlen szabálytalanság után gyűjtött be kártyát. Simon Gergő a védelemből fellépve tüzelt, igazán komoly helyzetet azonban ez idő tájt egyik fél sem igen dolgozott ki. A 37. minutumban Káplár Tamás miután negatív jelzőt aggatott a sípmesterre, két percre kivonatta magát a forgalomból. A parázs hangulatú mérkőzésen Megyesi Zsoltot is leküldte a játékvezető, Sajtos így egyenlő létszám mellett lépett ki a kapussal szemben az találkozó utolsó ziccere azonban nem módosított az eredményen.

Sajnos a második félidő már kevésbé a játékról szólt, a taktikusabban játszó IT Services/SiPoP begyűjtötte a három pontot.

Tudósító: Boros Róbert

Hogy tetszett Boros Róbert tudósítása?
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Pest 2013-2014 2014-08-18 20:50:00 IT Services /SiPoP BDO Magyarország 3 : 1
Indoor Üzleti Liga 2013-2014 2014-02-26 20:05:00 BDO Magyarország IT Services /SiPoP 7 : 3