36 3 : 13 Nagy Zsolt
38 3 : 14 Csongrádi Péter
39 3 : 15 Gulyka Tivadar
39 3 : 16 Nagy Zsolt
Rögtön a középkezdés után bekezdett a Macha, Nagy Zsolt kétszer is veszélyeztetett, de a hazai kapus a helyén volt. Sőt, a vezetést is a vendégek szerezték meg: Halász futott el a jobb szélen, és kilőtte a hosszú sarkot, 1-0. Aztán a vendég gárda megrázta magát és egyenlített: Gulyka kapott jó indítást, és a rövidbe lőtt, 1-1.

Az egyenlítés után fokozatosan átvette a játék irányítását a Macha, és egy szép támadás végén Nagy Kornél meg is szerezte a vezetést, 1-2. A 7. percben válaszolni tudott a hazai csapat, Varga gyönyörű csel után egalizálta az eredményt, 2-2. A bekapott gól ellenére továbbra is a Macha dominált, ennek a 10. percben lett meg az eredménye, formás akció végén ismét Gulyka Tivadar volt eredményes, 2-3.

A következő percekben mindkét oldalon alakult ki helyzet, de a kapusok hárítani tudtak. A 15. minutumban Nagy Zsolt szépen fordult le védőjéről és mesterien tekert a hosszú sarokba, 2-4. Majd pár perc múlva Horváth Zoltán is gólt szerzett: egy kapusról kipattanó labdát juttatott a kapuba, 2-5. A félidő vége előtt még egy gólt szereztek a vendégek: Horváth szinte az egész hazai védelmet bolonddá tette, majd az üresen álló Gulykához passzolt, aki a jobb felső sarokba lőtt, 2-6.

A szünet után a Macha veszélyeztetett először, egy ziccerig kijátszott helyzet után azonban Gulyka rosszul célzott, így oda lett a nagy lehetőség. Aztán a 25. percben Horváth már nem hibázta el a ziccert, növelve ezzel csapata előnyét. A következő percben Halász válaszolt is erre, szép lefordulás után kilőtte a jobb alsót, 3-7.

Aztán beindult a vendég csapat: Gulyka rövid időn belül kétszer is betalált. Néhány percel később Csongrádi is gólt szerzett: üresen kapta meg a labdát, és a higgadtan lőtt a kapuba, 3-10. Aztán ismét Gulyka Tivadaré volt a főszerep, két perc alatt megint két gólt ért el a támadó, 3-12.

A hazaiak kicsit elfáradtak, és már nem tudtak olyan hatékonyan védekezni, mint ahogy azt az első félidőben tették. A 36. percben Nagy Zsolt újabb találatot szerzett, majd ismét a csapatkapitány, Csongrádi talált a kapuba, 3-14.

Az utolsó előtti percben, Nagy Zsolt megint mövelte találatai számát: ziccerig kijátszott helyzet után az üres kapuba lőtt. Még ugyanebben a minutumban Gulyka is újabb találatot ért el, megkoronázva ezzel mai teljesítményét.

A győzelmet jobban akaró vendégek megérdemelten győztek a végére elfáradó, de becsülettel küzdő hazaiak ellen.
Tudósító: Peredi Gábor

Hogy tetszett Peredi Gábor tudósítása?
Integris Runtime errors MACHALA - Csongrádi Péter
„Ma gólerős játékkal sikerült nyernünk. Kiemelném Gulyka Tivadar nagyszerű játékát.”
Jelenleg 2 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Győr - ősz 2007-2008 2007-12-04 20:18:00 MACHALA Integris Runtime errors 8 : 6
Üzleti Liga Győr - ősz 2007-2008 2007-11-13 20:18:00 Integris Runtime errors MACHALA 3 : 16