24 1 : 4 O. Szabó Tibor
33 2 : 4 Endreffy Zoltán
35 Sajben Péter
40 2 : 5 Kelemen Róbert

Jobb rajtot nem is vehetett volna az MFB Zrt. együttese az SAP Hungary ellenében, a sötétkékmezes vendégek már az első percben megszerezték a vezetést, Kocsis balszélről erőből is hajszálpontosan középre adott labdáját Kelemen szelídítette meg, majd vágta fel parádésan a léc alá mintegy tíz méterről (0-1). Ezt követően sem vettek vissza az MFB játékosai, három perccel később ismét gólt ünnepelhettek, ezúttal Bartus higgadt befejezése tette fel a pontot az i-re, így rövid idő leforgása alatt már kétgólos előnyt tudhattak magukénak (0-2).

A folytatásban fegyelmezettebben védekezett az SAP Hungary, jobban megbecsülték a labdát így kiegyenlítettebbé vált a játék, komoly ziccert azonban nem sikerült kialakítania a hazaiaknak. A játékrész hajrájához közeledve büntetőhöz jutott az MFB együttese, Bartus állt a labda mögé s kíméletlen végrehajtónak bizonyult, kirobbanó magabiztossággal vágta fel a játékszert a bal felsőbe (0-3). Kocsis növelhette volna tovább csapata előnyét jól zárta azonban a szöget Kovács kapus.

A második játékrészt jobban kezdte az SAP, Endreffy átlövésébe Nagy tette bele a hasát, az egyébként is veszélyesnek ígérkező kísérlet így aztán végképp védhetetlennek bizonyulva vágódott be a kapuba, szépítettek tehát az aranysárgamezesek (1-3). Két perccel később azonban máris válaszolt az MFB, O.Szabó tankként gázolva át ellenfele védelmén juttatta ellentmondást nem tűrően gólvonalon túlra a játékszert, ismét hárommal mentek tehát a vendégek (1-4).

A folytatásban Kovácsnak kellett résen lennie Kelemen lövésénél, majd az SAP erőfeszítései értek újabb szépítőgóllá, Endreffy nem épp kedvező helyzetben, fél térdre rogyva is kapuba továbbított egy lecsorgó labdát (2-4). Ezt követően tovább is faraghatott volna hátrányán az SAP Hungary, Molnár hozta magát szépen lövőhelyzetbe sistergős bombája alig pár centivel ment csak fölé, nem sokra rá pedig Nagy irányította kapura a labdát közvetlen közelről, résen volt azonban Fodor, csak úgy, mint Német Mátyás lövésénél. Veszélyes támadásokat vezetett tehát a hazai egylet a hajrában, ám az utolsó szó mégis az MFB csapatáé volt, Kelemen lőtte meg Bartushoz hasonlóan második gólját is egy kontra végén, 2-5-re győzött tehát végül az MFB Zrt. együttese.

Tudósító: Nestor Tamás

Hogy tetszett Nestor Tamás tudósítása?
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga őszi-tavaszi műfüves bajnokság 2023-2024 2023-11-27 19:50:00 MFB Zrt. Sap Hungary 5 : 3
Üzleti Liga Angyalföld 2017-2018 2018-08-27 19:05:00 Sap Hungary MFB Zrt. 3 : 0
Üzleti Liga Angyalföld 2015-2016 2016-09-20 20:35:00 Sap Hungary MFB Zrt. 4 : 4
Üzleti Liga Angyalföld 2015-2016 2016-07-12 20:35:00 Sap Hungary MFB Zrt. 2 : 1
Üzleti Liga Angyalföld 2014-2015 2015-08-11 20:35:00 Sap Hungary MFB Zrt. 3 : 0
Üzleti Liga Angyalföld 2014-2015 2015-05-12 19:05:00 Sap Hungary MFB Zrt. 2 : 5
Üzleti Liga Angyalföld 2013-2014 2014-05-26 20:35:00 MFB Zrt. Sap Hungary 1 : 5
Üzleti Liga Angyalföld 2013-2014 2014-04-29 19:50:00 Sap Hungary MFB Zrt. 2 : 5