25 0 : 3 Janiga András
27 2 perc Domokos Ferenc
39 0 : 4 Janiga András
Kezdőcsapatok
Hazai Vladár Zoltán — Domokos Ferenc, Gáspár József, Lovász János, Lugosi Dániel, Pados Máté
Vendég Jakab Zoltán — Bíró Ferenc, Horváth Dániel, Janiga András, Kálmán Péter, Németh Zsolt

A mesterhármast szerző Janiga András vezérletével megérdemelt, 4-0-ás győzelemet aratott a kék mezes  MNB együttese a pályaválasztó piros dresszben játszó Nestlé ellen az Üzleti Liga Angyalföld A -ligás mérkőzésén kedd este  a Vasas műfüves pályáján.

Nagyon hamar , az első percbne vezetést szerzett az MNB együttese: Janiga futtából lőtt nagy gólt a felső sarokba! (0-1)

A 4. percben Kálmán Péter lépett ki középen, de nagy löketét védte Vladár! A 6. percben Horváth lőtt futtából, de az MNB játékosa egy kevéssel eltévesztette a kaput... Fölényben volt az MNB együttese!

A nyolcadik percben Jakab védett nagyott Domokos lövése után -ez egyenlítési lehetőség volt a Nestlének.

A 10. percben Németh lőtt spiccel a léc fölé.

A 16. percben nmár kettővel vezetett az MNB: Kálmán egy kipattanó után kapásból lőtt szép gólt a Nestlé ketrecébe!  (0-2)

A 18. percben nagyszerű védekezést láthattunk MNB oldalon: Némert Zsolt fejelt ki(!) egy szabadrúgást a felső sarok elől!

A 20. percben Pados lövése hajszállal ment mellé...

Szünet és fordulás.

A 23. percben Pados szögletből veszélyeztetett, de Jakab védeni tudott.

A 25. percben a remekül játszó Janiga lépett ki középen és két csel után spiccel a kapus melletta  hosszúba lőtt! (0-3)

A 27. percben Domokos két perces büntetést kapott egy szabálytalanság miatt Patócs Gábor játékvezetőtől -jogosan.

A 29. minutmban Janiga lőtte meg a kapufát szabardúgásból, az erős lövés a lécen csattant.

A 36. percben Domokos szabadrúgását védte brvaúrral Jakab.

A 39. percben Janiga harmadik találata zárta a mérkőzést: nagy gólt lőtt a léc alá!  (0-4)

Janiga András a mezőny legjobbja volt, de az egész MNB csapata kiemelhető. A Nestlé legjobbjai Pados és Domokos voltak.

Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga őszi-tavaszi műfüves bajnokság 2022-2023 2023-03-22 19:20:00 NESTLÉ MNB 0 : 5
Üzleti Liga őszi-tavaszi műfüves bajnokság 2021-2022 2022-03-23 20:05:00 MNB NESTLÉ 3 : 1
Üzleti Liga Angyalföld 2016-2017 2017-09-05 21:20:00 MNB NESTLÉ 2 : 2
Üzleti Liga Angyalföld 2016-2017 2017-07-11 21:20:00 NESTLÉ MNB 0 : 4