12 1 : 0 Csató György
26 1 : 1 Baksa Balázs
29 2 : 1 Molnár Gábor
37 3 : 1 Molnár Gábor

Kiegyenlített küzdelem jellemezte a SAP Hungary és a GOLDEN-IMMO KFt csapatainak hétfő esti összetűzésének elő perceit. Kis idő elteltével a hazaiak némi fölényt tudtak a mezőnyben kialakítani, de komoly helyzethez nem jutottak, egészen a félidő feléig, amikor is Csató került ziccerbe, és mintegy nyolc méterről ki is lőtte a kapu bal alsó sarkát (1-0). A folytatás perceiben valamelyest feljebb jöttek a fehérek, a vendégek jól tartották a labdát, de igazi lehetőségig nem igazán tudtak eljutni, a félidőt végül egy ígéretes lövéssel zárták, de ezt Kovács jó reflexszel tudta hárítani, így sovány hazai előnnyel fordulhattak a csapatok.

A második játékrész Sándor veszélyes fejesével indult, a labda azonban elkerülte a kaput, majd nem sokkal később Kedves lövését blokkolta a GOLDEN hátsó alakzata, kicsivel ezután pedig Túróczi és Endreffy is kísérletezhetett, eredménytelenül. A túloldalon Baksa próbálkozhatott szélről, de ez a lövés is elakadt, végül a 26. minutumban a fehérek játékosa már a hálót zörgette: nyolc méterről hajszálpontosan helyezte a játékszert a kapu jobb alsó sarkába (1-1). Az egyenlítés után a három pontért folyó küzdelem természetesen egyre inkább fokozódott, ennek 29. percében pedig Molnár vissza is szerezte az előnyt a hazaiaknak, miután három méterről védhetetlenül talált a hálóba nagy helyzetben (2-1). A fehérek ezt követően „megnyomták\" a hátralévő perceket, kitámadásuk következménye viszont az lett, hogy hátul sebezhetőbbé váltak, ezt kihasználva Molnár duplázta meg saját góljainak számát (3-1), így a három pontot a SAP Hungary csapata söpörte be a hármas sípszót követően.

Tudósító: Németh Máté

Hogy tetszett Németh Máté tudósítása?
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Indoor Üzleti Liga 2015-2016 2016-01-19 21:35:00 DUNA HOUSE Sap Hungary 1 : 4
Üzleti Liga Angyalföld 2012-2013 2013-06-10 19:05:00 SAP Hungary GOLDEN -IMMO KFt 3 : 1