Varga Vilmos
Mezszín sötétkék piros
Végeredmény 0 : 1 ( 0 : 0 )
30 0 : 1 Varga Vilmos

Az Fáy utcai est utolsó mérkőzésén a sötétkék mezes Flaxcom és a piros mezes SAP Hungary mérte össze tudását. Meglepetésre vagy sem, de az egész mérkőzésen a vendégek akarata érvényesült a pályán, szériában dolgozták ki a helyzeteket, míg a hazai gárda csak ritkán tette tiszteletét ellenfele kapujánál. A 4. percben Nagy Sándor lépett ki a védők között és vihette a labdát Pistai kapusra, de a portás jól zárta a szöget. A túloldalon Számely Gergely hívta fel magára a figyelmet életerős bombájával, de löket elkerülte a kaput. Két perccel később már sokkal közelebb járt a gólhoz, lövése furcsán pattant meg egy vendég bekken, de a laszti a felsőlécről nem jutott a kapuba. Az SAP cserék nélkül is nagy elánnal rohamozott, próbálkozott Lakatos, Nagy és Varga is, de az első félidőben nem tudtak túljárni a szenzációs formában védő Pistai portáson.

A második játékrészt ott folytatták az együttesek, ahol az elsőt abbahagyták. Az SAP támadott, a sokkal jobb teljesítményre képes Flaxcom ereje pedig nagyrészt kimerült a védekezésben. Nagy Sándor már fél tucat gólnál járhatott volna ha értékesíti helyzeteit, de a sikertelenségek ellenére sem hagyott alább az SAP lendülete. A sors iróniája, hogy az addig a meccs embere, Pistai Gábor kapus hibázott, kiejtette a kezéből a lasztit, Varga Vilmos lecsapott a szabad labdára és bevágta a hálóba, ezzel 0-1. Egyenlíthetett volna a Flaxcom a hajrában mikor Sánta Balázzsal már csak a kapus állt szemben, de mellélőtt, így a végeredmény megérdemelt SAP győzelem.

Tudósító: Bárdits Dániel

Hogy tetszett Bárdits Dániel tudósítása?
FLAXCOM - Számely Gergely SAP Hungary - Nagy Sándor
Nagyon sportszerű meccsen, csúszós pályán, talán a döntetlen igazságosabb lett volna, de gratulálok az ellenfélnek. Egy jó hajtós meccs volt, még szokni kell a pályát, de örülünk a győzelemnek.