34 1 : 3 Bíró Ferenc
38 2 : 3 Janiga András
38 3 : 3 Kurucz Tamás
Kezdőcsapatok
Hazai Sajtos Péter — Bíró Ferenc, Hajnal Mihály, Horváth Dániel, Katona Gergő, Kurucz Tamás
Vendég Piko Gabor — Baumstark Attila, Bíró Gábor, Breuer András, Suta Gábor, Vincze Kálmán

Fordulatos mérkőzésen gólos döntetlen a Pénzügy Ligában

Gólgazdag döntetlent hozott a pályaválasztó , kék mezes MNB és a vendég, fehér dresszben játszó Morgan Stanley találkozása a Siketek sportcsarnokban a Pénzügyi Ligában. Az első félidőben mindkét oldalon egy-egy gól esett, így vonultak pihenőre a csapatok. A szünet után a gólok száma igen a döntetlen eredmény nem változott, és 3-3-as végeredmény alakult ki egy jó színvonalú összecsapáson.

Az első helyzet az MNB előtt adódott, Horváth lépett ki középen és külsővel a kapu mellé gurított…

Kurucz Tamás lépett ki középen, majd higgadtan lőtt a Morgan Stanley ketrecének alsó sarkába, vezetett az MNB a 4. percben! (1-0)

Mindkét csapat remekül védekezik, alig akadt ziccer az első tíz percben, mindkét gárda nagyon fegyelmezetten játszott.

A játékrész felének eltelte után Bíró lőtt ballal középről, de Sajtos, az MNB portása magabiztosan védett!

A 16. percben Suta Gábor kapott labdát a baloldalon, majd a rövid felső sarokba lőtt szép mozdulattal a Morgan játékosa! (1-1)

Egy perccel később csapattársa, Vincze Kálmán lőtt futtából felső kapufát, vezethetett volna a vendég gárda…

Szünet és fordulás.

Egy kipattanó labdát Breuer kapásból lőtt a rövid sarokba! (1-2) Vezetett a Morgan Stanley a 24. percben!

Katona Gergő futtából lőtt hosszú kapufát a 28. minutumban, ez egyenlítési lehetőség volt!

A 34. percben egy élesen belőtt Morgan beadás után Bíró Ferenc a saját kapujába lőtte a labdát-öngól! (1-3)

A 38. percben Janiga egy remek egyéni akció után közelről egy gólra hozta fel az MNB gárdáját! (2-3)

A következő vendég támadásból Kurucz egyenlített még ugyanebben a minutumban! (3-3)

A hajrában mindkét fél támadott a győzelemért, amely úgy nézett ki, hogy az utolsó percekben az MNB gárdájáé lesz, de aztán gxorsan egyenlített a Morgan és maradt a remi a főtáblás mérkőzésen.

Tudósító: Piskor Ádám