25 1 : 2 Kiss Dániel
27 1 : 3 Simon Dezső
29 Kispéter Gábor
36 Gillich Jokka

Negyedik találkozót két fehér mezes együttes játszotta, a sors keze a hazai csapatra adta a sárga jelzőtrikót. A mérkőzés rendkívül kirobbanó iramban kezdődött, olyannyira, hogy az embernek olyan érzése volt, mintha BL meccset nézne. A harcos és küzdelmes percek alatt a felek mintha megfeledkeztek volna a legfontosabbról, a gólszerzésről - mondhatná a végeredményt tartalmazó táblázatra pillantó avatatlan szemlélő. Az igazság azonban mélyebben leledzik, a csapatok számára nem jelentett kihívást eljutni a másik térfélen levő kapuig, ám ott megállt a tudomány, amelynek a 20. percben Harsányi Gábor „nyomott restartot\". A narancs jelzősök támadója a bal alsóba lőtt a hazai védők szorításában 1-0. Így az első félidő utolsó momentumai alapján egy góllal közelebb voltak a győzelemhez a SYNERGON játékosai.

Csakhogy ne érezzék magukat olyan közel a Viktóriához, a 24. percben Gulyás Attila húzta keresztül a hazaiak számításait. Erőteljes átlövése a jobb alsóba akadt 1-1. A 25. percben Kiss Dániel szépségdíjas találatával pedig már a vendégek voltak közelebb a hőn áhított három ponthoz 1-2. A 27. percben Simon Dezső adott félreérthetetlen bizonyítékot arra, hogy komoly lövő erővel rendelkezik, amihez ezúttal kiváló célzás is párosult, a felezőt alighogy átlépte a vendég védő, a jobb alsóba talált 1-3. A következőkben kevésbé szép jelenetek szem- és fültanúi lehettünk, Kispéter Gábor a 29. percben nem adta meg a kellő távolságot a játékvezetői figyelmeztetés után sem, ezért sárga lapot kapott. Majd a 36. percben Gillich Jokka akadályozta sportszerűtlenül ellenfelét a tovább szaladásban, amiért ő is besárgult. A találkozó hajrájában a vezetést birtokló vendégek kényelmesen focizva őrizték meg a lefújásig kétgólos előnyüket az iramos találkozón.

Tudósító: Fehér Krisztián

Hogy tetszett Fehér Krisztián tudósítása?
Synergon Accenture - Kiss Dániel
A hazaiak nem kívánták kommentálni a találkozó történéseit. Egy arra járó sirály hátán megpattant a labda az első gól előtt, majd ezután a kapusunk sérülése megzavarta az ellenfelet. Már majdnem a legjobb felállásunkban játszottunk!