32 2 : 1 Vida Péter
35 3 : 1 Sóskuthy Zalán
38 4 : 1 Hajnal Zoltán

A SAP Labs a Synergon ellen lépett pályára az Informatika Ligában.
Kiegyenlített játék és nagy küzdelem jellemezte a találkozó első perceit, számos párharccal, melyekből a vendég csapat futballistái nyertek többet, ennek nyomán pedig minimális fölényt alakítottak ki a játékrész első tíz percében. A Synergon támadójátékában ezzel együtt nem volt átütő erő, s bár igazán jelentékeny helyzet a hazaiak előtt sem adódott, egy bal oldali akció, majd pontos lövés révén vezetést szereztek. A 13. percben a büntetüterület jobb oldalán, a kaputól öt méterre helyezkedő Hajnal kapott labdát, s lövése után a játékszer a bal kapufát érintve vágódott a hálóba (1-0).
A vezető gól megszerzése után átvette a játék irányítását az SAP, amely ugyan (jobbára átlövésből) többet kezdeményezett, a szerencse, s a kísérletek pontatlansága miatt nem szerzett újabb gólt.
Sóskuthy lehetősége vezette be a második játékrészt. Az SAP támadója a bal oldalon iramodott meg, majd a büntetővonal közeléből lőtt kapura, a labda azonban centikkel a bal alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.
Az első játékrészhez képest a fordulás után mindkét csapat többet tett az újabb gól megszerzéséért, mely végül Jeszenszky Zoltán átlövésének köszönhetően a vendégegyüttesnél realizálódott: a látogatók játékosa középről, tizenkét méterről szánta el magát lövésre, s a labda Nagy kapus hóna alatt a hálóban kötött ki (1-1).
A Synergon egyenlítő találat felett érzett öröme röviddel később Sóskuthy átlövése révén kis híján elillant, a támadó a jobb oldalvonal közeléből, a kaputól tíz méterre vállalkozott lövésre, a labda azonban a jobb oldali kapufáról a mezőnybe vágódott.
Az SAP lendülete a folytatában sem hagyott alább, s az egyenlítő gól után kezdeményezőbb pályavalásztó egy jobb oldali akciót követően vezetést szerzett: Tóth Gábor beadására Vida érzekett középen, s a támadó védőjét megelőzve a kapu előteréből értékesítette ziccerét (2-1).
A végeredményt Sóskuthy és Hajnal állította be a végjátékban: míg előbbi a 35. minutumban balról tört be a büntetőterületre, s a kapujából kimozduló (egyébként a mérkőzésen jól teljesítő) Lepsényi mellett helyezett a hálóba, társa középről, nyolc méterről szerzett gólt (4-1).

Tudósító: Ollé Tamás