31 5 : 1 Molnár Gábor
33 6 : 1 Erb József
36 6 : 2 Tamási Ádám
39 7 : 2 Varga Vilmos

A kék mezes Retro FC és a piros mezes SAP Hungary együttesei mérték össze erejüket a harmadik találkozón. A kezdésnél a piros dresszes hazaiakra kellett várni, hogy kiegészüljenek. A türelem ezúttal nem rózsát, hanem egy piros mezes csapatot „termett\" pontosabban teremtett a játéktérre, egy-két perc elteltével már egy cseréjük is volt a pályaválasztóknak. Az első percekben higgadt, kimért játékkal rukkolt elő mindkét együttes, a folytatásban már minden egyes megmozduláson látszott, nem babra megy a játék, a csapatok minden egyes labdáért élet-halál harcot vívtak, hogy a végén kapura lőhessenek. Egy jobb oldali SAP szöglet hozta meg gyümölcsét, középen Lakatos maradt őrző nélkül, a labda a vendégek kapujában kötött ki (1-0). Varga Vilmos kapott pontos labdát a jobb szélen Erbtől, s indulhatott is a kontra, kevés érintésszám mellett sikerült is eljutniuk a pirosakak a kékek kapujáig, Varga önzetlenül tálalt Erb elé, aki higgadtan a kapuba perdített. Az első félidő folytatásában további gól nem esett, a csapatok csak helyzetekig jutottak, ami tovább parikázta a helyzetet.

A második félidő elején a kék mezes együttes kezdett erőszakosabban, Kerekes a bal szélen kapott forintos labdát, Németh kapus mellett erőből a hosszú alsóba lőtt (1-1). A hazaiak ajtó ablak helyzetet hibáztak, Molnár a kapu torkából kapu fölé perdített. Egy bal oldali szögletre Varga István robbant be remek ütemben, s kapásból a léc alá lőtt (2-1). Molnárról ezúttal befelé pattant a labda, Varga Vilmost dícsérte a klasszis gólpassz (4-1). Molnár másodízben is kiválóan perdített a jobb alsóba, ezúttal jobb oldalról jött a centerpassz (5-1). Szerencsés találattal növelte előnyét a hazai együttes, Németh kapus hosszú kidobása átpattant minden kék mezesen, Erb bólintotta a kapuba a labdát (6-1). A vendég együttes kitartó ellentámadásai góllal zárultak (6-2). A mezőnyjátékot illetően meg tudta szorongatni ellenfelét a kék mezes együttes, az eredményre tekintve azonban azt mondhatjuk, meggyőző fölénnyel nyert a SAP Hungary együttese 7-2-re.

Tudósító: Fehér Krisztián

Hogy tetszett Fehér Krisztián tudósítása?
SAP Hungary - Erb József Retro FC - Bombera Richard
„Ha sokan vegyunk, nem megy. Ma nem voltunk sokan.” „Az SAP Hungary számára a góllövésben Fortuna kedvezett, a helyzetkihasználáson van mit javítanunk!”
Jelenleg 1 db szurkoló Jelenleg 4 db szurkoló
Informatika Liga 2019-2020 2019-12-17 20:35:00 Sap Hungary IT Services Hungary 1 : 2
Informatika Liga 2017-2018 2017-12-19 20:35:00 IT Services Hungary Sap Hungary 1 : 2
Informatika Liga 2016-2017 2016-10-11 20:05:00 IT-Services/SeM Sap Hungary 1 : 5
Informatika Liga 2013-2014 2013-12-09 21:20:00 SAP Hungary IT-Services/SDM 1 : 1
Indoor Üzleti Liga 2012-2013 2013-04-08 20:50:00 SAP Hungary IT-Services/SDM 2 : 2
Informatika Liga 2009-2010 2009-10-06 19:40:00 SAP Hungary Retro FC 7 : 2