32 1 : 4 Kormos Péter
33 2 : 4 Mészáros Miklós
36 3 : 4 Mercz Ádám
40 3 : 5 Bujdosó Zoltán

A WIT-SYS ellen lépett pályára az IT Services SiPoP az Informatika Liga hétfői játéknapján, s a látogatók remek kezdése nyomán már az ötödik percben kétgólos előnyt jegyezhetett a vendég csapat. Míg a negyedik minutumban egy bal oldali szögletet követően Dobán használta ki a hazai védők határozatlanságát, s lőtt két méterről a hálóba (0-1), egy perccel később Bujdosó szánta el magát lövésre mintegy tíz méterről, mely után a labda a jobb oldali lécről a jobb felső sarokba vágódott (0-2).
Bár a kapott gólok után feljebb tolta védekezését a WIT-SYS, s koncentráltabb játéka nyomán többször is eljutott ellenfele kapujáig, pontatlan befejezései miatt nem szerzett gólt.
Ellentétben a vendégekkel.
A tizenötödik minutumban Molnár Ádám került helyzetbe társa tértölelő indítása után, s a labda átvételét követően a büntetővonal bal oldaláról  lőtt a hálóba (0-3).
Az IT Services/SiPoP háromgólos vezetése mindössze egyetlen percig tartott. Röviddel a pályaválasztók találata után Mészáros szépített: a játékos Reinitz jobb oldali szöglete után  mintegy négy méterről bombázott a hálóba (1-3).

Noha a játékrész utolsó perceiben igyekezett nyomás alá helyezni ellenfele kapuját a WIT-SYS, egy másodoperccel a pauza előtt az IT-Services szerezhetett volna újabb gólt, ám Dobán nyolc méterről jegyzett lövése után a labda a bal oldali kapufán csattant.

Többet birtokolta a labdát a a WIT-SYS a fordulás után, ám a hazaiak nem tudták feltörni az IT Services zárt védekezését. Együttese legjelentékenyebb kísérleteként Reinitz lőtt kapura távolról, ám átlövése után a labda a jobb alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.
Bár a vendég együttes jobbára a védekezésre fókuszált a fordulás után egy gyors ellenakció végén újabb gólt szerzett. Korány kapott labdát a felezővonalnál, majd, lerázva magáról védőjét, öt méterről a kapujából kimozduló Telek mellett a jobb alsó sarokba helyezett (1-4).
Együttese háromgólos hátrányát a mérkőzésen második alkalommal eredményes Mészáros (Reinitz jobb oldali átadása után lőtt a hálóba (2-4), majd Mercz mérsékelte a hajrában (öt méterről, jobbról bombázott a kapu jobb oldalába (3-4) - s tette egyúttal teljesen nyílttá a találkozó hajráját, jóllehet, egy bombagóllal (nyolc méterről, elemi erővel lőtt a kapu jobb alsó sarkába) végül Bujdosó döntött. A három pontról, s csapata győzelméről a negyvenedik percben: WIT-SYS - IT Services SiPoP 3-5.

Tudósító: Ollé Tamás