34 2 : 3 Krasznai Tamás
36 2 : 4 Vígh Sándor
37 3 : 4 Rákóczy Tamás
39 3 : 5 Harsányi Gábor

Az SAP Labs 2 a Synergon ellen lépett pályára az Informatika Ligában. Jól kezdte a mérkőzést az SAP, amely kombinatív és gólratörő játéka nyomán többet kezdeményezett a játékrész első felében igaz, befejezései pontatlannak bizonyultak.
Noha a Synergon jobbára védekezésre kényszerült a kezdés után , s csupán egyszer jutott el ellenfele kapujáig, gólt szerzett. A harmadik minutumban Vígh maradt üresen a jobb oldalon, az alapvonaltól öt méterre, s éles szögből jobbal a léc alá lőtt (0-1).
A hazaiak védelme a folytatásban sem állt a helyzet magaslatán, az SAP védői nem tudták felvenni a lendületből érkező vendég játékosokat, emiatt újabb gólt kaptak. A hetedik percben Gerevich jobb oldalrúgása után a labda a hosszú oldalon, mélységből érkező Bíróhoz került, s a játékos négy méterről a hálóba lőtt (0-2).
Bár a játékrész egészét tekintve többet birtokolta a labdát az SAP, a Synergon koncentrált és kiegyensúlyozott játékának köszönhette vezetését az első félidőben – a hazai együttessel ellentétben a látogatók védekezésben és támadásban és egységesek voltak.

Noha az SAP nagy erőket mozgósított az egyenlítésért a fordulás után, csupán kapufáig jutott a 26. percben: Miklós szánta el magát lövésre mintegy tizenkét méterről, s a labda a bal kapufa tövéről vágódott a mezőnybe.
A pályaválasztók játékosa röviddel később már gólt ünnepelhetett jóllehet, a támadó találata mindössze egyetlen percig biztosította együttese felzárkózását. Amíg Miklós a 28. minutumban a rosszul helyezkedő vendég védők gyűrűjéből, nyolc méterről talált a kapuba (1-2), a kétgólos különbséget egy kontratámadás végén Vígh Sándor állította vissza. A játékos egyedül tört kapura egy felívelés után, s a kimozduló Czoboly mellett a bal alsó sarokba gurított (1-3).
A hajrában kezdeményezőbb SAP Seufert kapufája után Krasznai találatával tette nyílttá a végjátékot: a játékos balról, nyolc méterről szánta el magát lövésre, s a labda a kapust érintve a bal felső sarokban kötött ki (2-3).
Bár a szépítő találat újfent megvolt, az összpontosítás hiánya miatt nem sokkal a középkezdés után ismét gólt kapott az SAP igaz, Vigh Sándor találatára (2-4) röviddel később Rákóczy válaszolt, tizenkét méterről, szabadrúgásból szerzett gólja (a felállított sorfal mellett a bal felső sarokba csavart 3-4) azonban a találkozó második félidei forgatókönyve szerint ismét csak két percig realizálta az egygólos különbséget (3-4).
A védekezését tekintve sok hibával futballozó SAP Harsányi utolsó percekben szerzett találatával végül 5-3-as vereséget szenvedett.

Tudósító: Ollé Tamás