Végeredmény 1 : 2 ( 0 : 1 )
10 0 : 1 Szűcs Máté
28 1 : 1 Niels Kolijn
33 1 : 2 Bálint József

A kékmezes IBM ISSC előtt adódott az első lehetőség már az első percben, Kolijn jobbról, éles szögből bombázott, a felső léc hárított. Néhány percnyi kapkodás, és sok hiba után (mindkét oldalon) egyre olajozottabban folytak a támadások. A sárgadresszes IT Services/SiPoP együttese Márton szólója végén került helyzetbe, lövésébe Cser Balázs állt bele, az ismétlésnél Giczi bombájánál Forgács volt önfeláldozó. Hol az egyik, hol a másik kapu előtt adódtak forró pillanatok, gól a nyolcadik percben született. Ekkor Korány lépett ki a védők közül, közeli gurításába a kimozduló Göncz még belekapott, de a lecsorgónál Szűcs állt a legjobb helyen, és közvetlen közelről megszerezte a vezetést csapatának (0-1).

Hosszú idő után tért magához a pályaválasztó, ekkor, a félidő hajrájában többször is veszélyeztettek. Előbb Hörömpő kapáslövését védte bravúrral Bózsó, majd Göncz kapus saját hatosáról rúgta előre a labdát magasan. Ekkor mindenki azt várta, mikor ér a tető egy darabjához a játékszer, mely ezt a szívességet nem tette meg a hazaiaknak, és szép ívben a bal felsőnél a két kapufa találkozására pattant, majd hagyta el az alapvonalat. A lefújás előtt még Bálint és Giczi is közel járt a gólszerzéshez, de egyikük sem járt sikerrel.

A térfélcserét követően újabb Hörömpő kapáslövést jegyezhettünk fel, ami ismét a kapusban halt el. A második felvonásban is a nyolcadik minutum tartogatott gólt. Ekkor a kékek kihasználták, hogy az IT a játékvezető ellentétes ítéletére vár, és egy jobbról gyorsan elvégzett oldalberúgást követően Hörömpő passzát Kolijn kapásból vágta a bal sarokba (1-1).

Hatalmas hajtóvadászat indult az idő múlásával a vezető (gyaníthatóan a győztes) találatért. A csere nélkül felálló vendégek a 33. percben kerültek másodszor is előnybe, mikor Bálint brusztolta át magát a védőkön, majd estében nagy nehezen a gólvonal mögé juttatta a labdát (1-2). Mivel az IBM minden energiáját az egalizálásra fordította, sorra jöttek a Services ziccerei, Göncz azonban tartotta a minimális hátrányt védéseivel. Egyenlíteniük pedig nem sikerült, a SiPoP vitte el a három pontot a Bokányiból.

Tudósító: Molnár Attila

Hogy tetszett Molnár Attila tudósítása?
IBM ISSC - Cser Balázs IT Services /SiPoP
A mai ki-ki meccs volt, sajnos kicsit szerencsésebb volt az ellenfél, gratulálunk nekik.
Jelenleg 1 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Pest 2013-2014 2014-07-02 20:05:00 IT Services /SiPoP IBM ISSC 7 : 2
Informatika Liga 2013-2014 2013-10-15 20:05:00 IBM ISSC IT Services /SiPoP 1 : 2
Üzleti Liga Pest 2012-2013 2013-06-04 19:05:00 IBM ISSC IT Services /SiPoP 2 : 3
Informatika Liga 2011-2012 2011-12-12 22:20:00 IT Services /SiPoP IBM ISSC 3 : 6