31 0 : 7 Főfai Sándor
33 0 : 8 Varga Norbert
34 0 : 9 Badó Szilárd
40 0 : 10 Lichtner Zsolt

A csere és kapus nélkül kiállni kénytelen Synergon együttese a sorcserével érkező Magyar Telekom DSC I. csapatát fogadta a Lőrinci sportcsarnokban. Az első perctől kezdve beszorította a narancsmezes hazaiakat a vendégegylet, ám a vészkapusként vitézkedő Jeszenszky nagy védéseinek köszönhetően eleinte nem tudta lehetőségeit gólra váltani. Az 5. minutumban aztán Deé jól eltalált lökete immár védhetetlennek bizonyult, a bal felsőben kikötő lövéssel magához ragadta az előnyt a Magyar Telekom (0-1).

Nem sokkal később az iménti találat jegyzője már előkészítőként jeleskedett, középre adott labdáját Németh helyezte kiválóan a kapu jobb oldalába (0-2). A túloldalon kis híján szépített a Synergon, Takács lövése éppen hogy a hosszúkapufa mellett hagyta el a játékteret. A játékrész derekán Müllner fejese távozott a kapufát érintve az alapvonalon túlra, majd ugyanő a 13. percben már gólpasszt osztott ki, mégpedig Badónak, aki közvetlen közelről továbbított a kapuba (0-3). A folytatásban minden erejét megfeszítve igyekezett elhárítani a vendég támadásokat a hazai csapat, sikerrel, ugyanis több találat nem terhelte kapujukat a félidő hátralévő részében, sőt Takács révén még a gólszerzésre is volt esélyük, ám Káldi kapus résen volt.

A fordulást követően aztán egyre inkább kezdtek mutatkozni a csere nélkül küzdő Synergon játékosain a fáradás jelei. Németh bal alsóba lőtt találatára (0-4) még Vígh révén helyzettel válaszoltak a narancsmezesek (Káldi védte a hosszúba tartó próbálkozást), de a folytatásban egymás után következtek az újabb és újabb vendég találatok. A 27. percben Balogh vezette fel a labdát ellenfele térfelén, majd passzolt az érkező Némethnek aki közelről pofozta be harmadik gólját (0-5), két percre rá pedig Varga átadását továbbította kapuba az első játékrészben elszenvedett szemsérüléséből lábadozva is játékra vállalkozó Supka (0-6).

Lakatos labdájából lőtt hatalmas gólt Főfai, kíméletlenül bombázva a léc alá (0-7), majd nem sokra rá az előkészítésből vette ki a részét, Vargát játszotta meg, aki mintegy 6 méterről helyezett a hálóba (0-8). A 34. percben Badó alakította második gólját szerezve 0-9-re az állást, míg a 0-10-es végeredményt Lichtner állította be szemtől szembe a kapuval a léc alá helyezve, nagy arányú győzelemmel kezdett tehát csoportjában a Magyar Telekom DSC I. együttese.

Tudósító: Nestor Tamás

Hogy tetszett Nestor Tamás tudósítása?
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Indoor Üzleti Liga 2012-2013 2013-01-22 21:20:00 Synergon Magyar Telekom DSC I. 0 : 10