30 0 : 2 Krusper Ferenc
34 0 : 3 Bodnár Gábor
37 0 : 4 Bodnár Gábor
38 1 : 4 Baranyai Balázs

Bár a Samsung labdabirtoklási fölénye jellemezte a mérkőzés első perceit, a találkozó első jelentékeny helyzetét a hazaiak jegyezhették: Gillich Jokka szánta magát lövésre mintegy hét méterről, azonban labdáját bravúrral hárította Melis Marcell. A folytatásban is veszélyesebb hazaiak röviddel később Parádi révén szerezhettek volna vezetést, ám a futballista épphogy lemaradt Gillich Jokka mértani átadásáról. A Samsung első jelentős lehetőségét Králik jegyezte a félidő közepén, a játékos megpattanó lövése kis híjána a kapu jobb oldalában kötött ki.
Az elhibázott akciók után (a félidő második felében) mindkét védelem stabilabban teljesített - igazán nagy gólszerzési lehetőség (a hajrában mindössze egyetlen alkalommal) Bodnár Gábor előtt adódott, aki a határozatlan hazai védők gyűrűjében a bal oldali lécet találta el. Hogy mégis a vendég együttes zárhatott előnnyel a pauza előtt, arról Ládi Balázs gondoskodott az utolsó percben, aki egy jobb oldali sarokrúgás után a kapu előteréből a bal alsó sarokba helyezett (0-1).

Röviddel a fordulás után Csokonyai növelhette volna csapata előnyét, ám a támadó a hazai védők híján teljes magányában a kapu mellé gurított. A második félidőben lendületesebb vendégek elsősorban távoli lövésekkel igyekeztek veszélyeztetni Juhász László kapuját, ám Csokonyai, Králik , majd Krusper is pontatlanul célzott.
A SAMSUNG gólszerzési reményeit utóbb Krusper valósította meg a végjáték előtt: a futballista egy gyors jobb oldali támadás végén értékesítette Csokonyai beadását (0-2). A három pont sorsát a 34. percben végül Bodnár döntöttel el végérvényesen, aki előbb Parádi saját térfelén elvesztett labdája után egy 3:1 elleni akció végén - a gólt ismét Csokonyai készítette elő - (0-3), utóbb egy sakk mattig játszott helyzet után volt eredményes (0-4).
A hazaiak becsületbeli ügyeként kezelt szépítését végül Baranyai teljesítette be az utolsó percekben: Partner Cable - Samsung 1-4.

Tudósító: Ollé Tamás

Hogy tetszett Ollé Tamás tudósítása?
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Indoor Üzleti Liga 2013-2014 2014-02-26 22:20:00 Partner Cable SAMSUNG ZRt. 11 : 4
Informatika Liga 2012-2013 2012-12-04 21:20:00 SAMSUNG ZRt. Partner Cable 3 : 1
Informatika Liga 2011-2012 2011-12-13 20:50:00 SAMSUNG ZRt. Partner Cable 2 : 4