33 2 : 5 Budai Dávid
37 2 : 6 Csokonyai Árpád
39 2 : 7 Csokonyai Árpád

A feketében játszó Telesport csapata a szokásos, kék szerelésben tiszteletét tevő Samsungot fogadta.

A hazaiak szereztek vezetést, P. Fülöp tökéletes centerezését Mohay közelről váltotta gólra (1-0). A nagy rohamokat vezető Telesport jól kezdte a meccset, a Samsung kissé talán még az öltözőben ragadt, ugyanis számolatlanul jöttek a lövések a feketéktől. A 10. percben Pfeffer azonban már villant, megpattanó lövését óriási bravúrral szedte ki Werner a jobb alsóból. Ennek ellenére épp ekkor növelte előnyét a házigazda, egy kiugrásből L. Pap mehetett egy az egyben Melisre, végül a kapus lába között pörgetett a hazaiak játékosa a kapuba (2-0). Nem sokkal később ismét a vendégek kapusa, Melis volt foglalkoztatva, Vobeczky nagyszerű lövését védte nem középiskolás fokon, lábbal leérve a jobb alsó sarokra. A magára találó Samsung a 14. minutumban tudott szépíteni, egy oldalról bejövő rögzített helyzetet a középen várakozó Ládi lőtt kapásból a hosszú alsóba (2-1). A hajrá elején büntetőhöz jutott azonban a Telesport, miután Melis szabálytalankodott. A kapus azonban javított, Varga büntetőjét ugyanis balra vetődve bravúrosan védte ki. A végén még Pfeffer oldalról eltalálta a kapufát, és Ládi is lőtt egy jót, azonban a félidőben a hazaiak 2-1-es előnnyel zártak.

Térfélcsere után azonnal egyenlítettek a vendégek, egy lekészítés után Faragó középtávolról, kíméletlenül bombázott a jobb alsóba (2-2). Nem sokkal később egy elkésett szerelés nyomán 2 perces emberelőnybe is került a Samsung, amit azonnal a szabadrúgásból ki is használtak: Csokonyai remekbeszabott lövéssel talált a bal felsőbe (2-3). A Telesport természetesen nem adta fel, Mohay futtából megeresztett bombáját Melisnek kellett hatástalanítania. A kékek sem álltak le, és egy lövészápor végén Faragó hozta kihagyhatatlan helyzetbe Csokonyait, aki újfent beköszönt (2-4). Az utolsó tíz percbe lépve Varga tolta meg remek csellel a jobb oldalon, be is jutott a kapu előterébe, ám centikkel mellé célzott a végén. A 33. percben pedig talán el is dőlt a meccs, Pfeffer kapu elé lőtt labdáját az érkező Budai kapásból juttatta a hálóba (2-5). A hajrá elején Csokonyai közelről, a kapus mellett újabb gólt jegyzett (a bal alsóba helyezett, 2-6). Az utolsó percekben még nullszögből újfent, az immár négy gólos Csokonyai köszönt be utolsóként, és ezzel be is állította a 7-2-es eredményű vendégsikert.

Tudósító: Sarok István

Hogy tetszett Sarok István tudósítása?
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Indoor Üzleti Liga 2013-2014 2014-04-17 21:35:00 Telesport SAMSUNG ZRt. 2 : 7
Üzleti Liga Városmajor 2012-2013 2013-08-26 20:35:00 Telesport SAMSUNG ZRt. 2 : 3
Indoor Üzleti Liga 2012-2013 2013-02-25 22:20:00 Telesport SAMSUNG ZRt. 5 : 8