38 4 : 4 Csokonyai Árpád
39 5 : 4 Bodnár Gábor
39 5 : 5 Molnarka Gyorgy

Az Indoor Üzleti Liga „B2\" Ligájának rangadóját rendezték meg ezen az estén a Lőrinci csarnokban. A Samsung, mint listavezető fogadta a mindössze két ponttal lemaradó Ericsson gárdáját.

A vártnak megfelelően, hatalmas iramban kezdtek a felek. Csokonyai kapufája volt az első nagy helyzet, majd Bodnár is foghatta a fejét. A másik oldalon sem unatkozott Melis kapus, szép lövéseket és akciókat kellett lekapcsolnia. Egy szép ellentámadás végén, pedig Róbert passzolt ígéretes pozícióból mellé.

Aztán Csokonyai robogott el a baloldalon és az üresen maradt Bodnárt játszotta meg, aki egyből Albrecht mellett a hálóba passzolt. 1:0. Egyenlíthetett volna az Ericsson, de Bognár szép lövését Melis tornázta ki a sarokból. Majd Csokonyaihoz került a felívelt labda, aki higgadtan szerezte meg csapata második találatát. 2:0.

A 35. percben Bognár lőtt kapufát, a kipattanót, pedig jócskán fölé rúgta. Majd megérett a vendégek szépítő gólja. Szép támadás végén Szoboszlai tessékelte be a rövidbe a labdát. 2:1

A második félidőben sem tétlenkedtek a csapatok, egy percre sem volt megállás. Mindkét fél remekül játszott. Melisre többszöris nagy szükség volt a kapuban, hatalmasakat védett. De Albrecht szerelése sem maradt száraz.

A 28. percben Stikkel ment el a baloldalon és az alapvonalról a hosszún érkező Szoboszlainak passzolt, aki keményen a léc alá vágta az egyenlítést jelentő találatot. 2:2.

A 31. percben Csikós szerzett labdát a középpályán, és szépen játszott át Lantosnak, aki kicselezte a kifutó kapust, majd Csokonyainak passzolt, aki a védők között a kapu közepébe lőtt. 3:2.

Két perccel később ismét Stikkel ment el a baloldalon, és ugyanúgy adta be, mint korábban, csak most Molnárkának érkezett a kapu elé, aki megint egyenlített. 3:3.

A 35. percben szerezte meg a vezetést először a mérkőzésen az Ericsson. Szoboszlait játszották meg a társak, Krusper szorosan ott volt mellette, de Szoboszlai estében a hosszú sarokba lőtt. 3:4.

A 38. percben jogosan jutott büntetőhöz a Samsung. Csokonyai ugyan Albrechtbe rúgta, de a kipattanót már a léc alá. 4:4.

És még nem volt vége. Csokonyai fejelt kapufát, majd az ellentámadásból Molnárka passzolta be Melis lába között a lasztit..

Az utolsó másodpercekben is küzdött a Samsung, és egy kapu felé tartó lövésbe ért bele Bodnár, a labda a testéről került a halóba 5:5. Az bajnokság meccse.

Tudósító: Kutri Bálint

Hogy tetszett Kutri Bálint tudósítása?
SAMSUNG ZRt. - Bodnár Gábor Ericsson K+Fc - Szoboszlai Imre
Nem volt cserénk és elfáradtunk, de a helyzeteink alapján nyerhettünk volna. Véleményünk szerint igazságos döntetlen született.
Jelenleg 1 db szurkoló Jelenleg 2 db szurkoló
Indoor Üzleti Liga 2014-2015 2015-03-11 20:50:00 Ericsson K+Fc SAMSUNG ZRt. 1 : 1
Indoor Üzleti Liga 2007-2008 2008-03-25 22:20:00 SAMSUNG ZRt. Ericsson K+Fc 5 : 5