14 1 : 2 Kollmann Roland
18 1 : 3 Csók Sándor
18 2 : 3 Kollmann Roland
40 2 : 4 Tóthi Gábor

A Bokányi csarnok csütörtök esti nyitómeccsén az IT Kukarcok és a Budapest Bank csapott össze. A fehér mezes BB nem udvariaskodott a vendéglátókkal, már a 2. percben megszerezték a vezetést. Csók Sándor labdát szerzett, végig loholt ellenfele térfelén majd spiccel kilőtte a bal alsót 0-1. Néhány minutummal később Parák Tamásnak megint maga mögé kellett nyúlnia, ezúttal Tóthi Gábor köszönt be a kipattanó lasztiból 0-2.

A hazaiak szerencséjére ellenfelük védelme is átjáró ház volt, így pillanatokon belül egyenlíteni tudtak. A 14. percben Szabó Krisztián ugrott ki a jobb szélen, beadta a második hullámban érkező Kollmann Rolandnak, aki higgadtan helyezett a jobb kapufa mellé 1-2. A Bank visszaesett és az IT könyörtelenül kihasználta ezt, újra Kollmann Roland volt eredményes. A szaggatott vonalról sütötte rá, a laszti a kapus és kapufa együttes közreműködésével pattogott a hálóba 2-2.

Még a szünet előtt újra sikerült fórba kerülnie a vendégeknek, Csók Sándor is duplázott. A jobb szélen masírozott végig, majd a nehéz szögből a hosszú sarokba csókolt 2-3.

A csapatok ellőtték puskaporaikat az első játékrészben, a másodikban jóval kevesebb eseményről számolhatok be. Az IT kísérletezett, de nagy lehetőséghez nem jutottak, ahogy ellenfelük sem. Az utolsó percben Tóthi megszerezte második gólját, a pattogó labdát találta el gólt érően, ezzel alakult ki a 2-4-es végeredmény.

Tudósító: Bárdits Dániel

Hogy tetszett Bárdits Dániel tudósítása?
IT Kukarcok - Kollmann Roland Budapest Bank - Csók Sándor
Jobbak is lehettünk volna. Sikerült összeállni a csapatnak, végig tudtuk vinni a támadásainkat. Köszönjük az ellenfélnek a mérkőzést.
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 3 db szurkoló
Indoor Üzleti Liga 2007-2008 2008-03-06 20:05:00 IT Kukarcok Budapest Bank 2 : 4