30 4 : 7 Francesco Minici
37 5 : 7 Csány Márton
38 5 : 8 Rasztovits Dávid
Kezdőcsapatok
Hazai Hegyes Péter — Brenyó Tamás, Csány Márton, Csány Mátyás, Francesco Minici, Takacs Gabor Laszlo
Vendég Szabó Dávid József — dr Pillók Péter, Dr György László, Kis István, Quittner Péter, Rasztovits Dávid

Lassú iramban kezdődött a mérkőzés, a csapatok sokáig csak kóstolgatták egymást, aztán megkezdődött a gólgyártás.

A 6. percben Rasztovits Dávid nyitotta meg a gólcsapot, miután a jobboldalról indulva a kapu elé tört és egy szolid bombával be is vette azt. (0-1)

A 10. percben érkezett a válasz. Csány Mátyás kapott remek labdát a kapu előtt, majd a kapust elfektetve a kapu közepébe passzolt. (1-1)

Rasztovits ezt nem hagyhatta annyiban és a félidő végéig kétpercenként lőtt egy-egy újabb találatot.

A 12. percben balról tört be középre és hét méterről lövésre szánta el magát, ami a kapu közepében landolt. (1-2)

A 14. minutumban középről indult meg a jobb oldal irányába, ahol nyolc méterre a kaputól visszahúzta a labdát a kapu jobb sarkába. (1-3)

Két perccel később a bal oldalvonaltól bal lábbal vállalt el egy lövést, ami a hálóőr bal keze mellett talált magának utat a kapuba. (1-4)

A 18. percben György László szögletrúgására érkezve sikerült a léc alá varrnia a bőrbogyót két méterre a kaputól. (1-5)

A 20. percben már mindenki biztos lehetett benne, hogy Rasztovitsnak ezen a mérkőzésen minden összejön. A vendégek 7-es mezben játszó játékosa középről indult meg, majd balra húzta a labdát és hat méterre a kaputól rabonával értékesítette saját maga és csapata hatodik találatát. (1-6)

A fordulást követően aztán ott folytatódott a gólgyártás, ahol abbamaradt.

A 23. percben György László vitte el a labdát az alapvonalig, ahonnan a kapu bal oldalába csavarta azt. (1-7)

Ekkora melegedett be igazán a Fly Emirates olasz származású játékosa, Francesco Minici. A 24. percben meg is kezdték a légitársaság dolgozói a felzárkózást. A felpörgő labdát Csány Márton fejelte Minici elé, aki még a levegőben rúgta el azt a kapu bal oldalába. (2-7)

Egy perccel később ismét Minicié volt a főszerep, miután közel öt méterről szétbombázta a kapu jobb alsó sarkát öt méterről. (3-7)

A 30. percben Minici megszerezte a mesterhármast is. Egy előreívelt labdát vett le szép mozdulattal, majd a kapust elfektetve passzolt a hálóba. (4-7)

A 37 percben Csány Márton egy remek csel után indult meg a jobb oldalon, majd a kapura tűzte a labdát, ami a kapus mellett utat talált magának a gólvonal mögé. (5-7)

A piros mezben játszó Emiratesek szépen megkezdték a felzárkózást és úgy tűnt, hogy akár be is érhetik a Századvég csapatát, ekkor azonban ismét érkezett Rasztovits Dávid és megadta a kegyelemdöfést a 38. percben. Rasztovits egy berúgást követően cselezte át magát a védők között, majd amikor a kapu elé ért, visszahúzta a labdát, így az a kapus jobb keze alatt elsuhanva az utolsó találatot jelentette a mérkőzésen. (5-8)

Tudósító: Varga Máté

Hogy tetszett Varga Máté tudósítása?
Fly Emirates - Takacs Gabor Laszlo Századvég - Kis István
Az első félidőben elengedtük az ellenfelet, és amikor úgy tűnt, hogy sikerül végre befognunk őket, akkor lőttek még egyet, amivel eldőlt a mérkőzés. Küzdelmes meccs volt, de a helyzetek alapján megérdemelt a győzelmünk. Gratulálok a csapatomnak, hogy az előző vereség után ilyen szépen fel tudtunk állni és természetesen a másik csapatnak is a tisztes helytállásért.
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Felkészítő 2017-2018 2018-04-18 21:50:00 Fly Emirates Századvég 1 : 9
Üzleti Liga Felkészítő 2017-2018 2018-04-10 21:20:00 Századvég Fly Emirates 4 : 1
Ágazati Liga 2015-2016 2015-11-04 21:50:00 Fly Emirates Századvég 5 : 8