20 3 : 1 Radványi Richárd
27 4 : 1 Simon Bence
31 4 : 2 Gyulai Gergely
37 5 : 2 Pető Tamás

A DFT-Hungária ellen lépett pályára a Gravity Plows az Ágazati Liga csütörtöki játéknapján, s bár úgy tetszett, agresszív letámdása nyomán jobban kezd a hazai csapat, Simon révén a hazaik szereztek vezetést. A pályaválasztók támadója röviddel Pető kapufája után (a futballista nyolc méterről találta el a jobb oldali lécet), a kapu előteréből értékesítette ziccerét (1-0).
A kapott gól után nehezen találta a játék ritmusát vendég együttes, s védekezési hibáját újfent góllal büntették a pályaválasztók. Pető maradt őrizetlenül a támadóharmadban, s négy méterről a kapu bal oldalába helyezett (2-0).
A folytatásban összeszedettebben futballozó látogatók elsősorban Gyulai és Zibriczky révén teremtettek veszélyt, ám átlövési kísérleteik elkerülték a kaput.
A félidő legnagyobb helyzetét mégsem ők, hanem Pós Péter jegyezte a túloldalon. A támadó egy bal oldali akció végén az alapvonal közeléből lőtt kapura, mely után a labda épphogy elkerülte a kaput.
Bár több lehetőség adódott a DFT előtt a játékrész utolsó perceiben, egy jól eltalált lövéssel szépített a Gravity Plows. Zibriczky vállalkozott lövésre mintegy tizenkét méterről, s noha a bal felső sarokba tartó labdához hozzáért Vas kapus, a játékszer a hálóba vágódott (2-1).
Hogy a hazaiak mégis kétgólos előnnyel várhatták a folytatást, arról Radványi gondoskodott az utolsó percben, miután balról, éles szögből a rövidbe lőtt (3-1).

Röviddel a fordulás után gyakorlatilag eldöntötte a három pont sorsát a hazai együttes. Egy kombinatív akció végén Pető passzolt a középen teljesen üresen érkező Simonhoz, aki együttese remek helyzetkihasználását folytatva a kapujából kimozduló Gyulai Attila lábai között helyezett a hálóba (4-1).
A kapott gól után feljebb tolta védekezését a Gravity Plows - nem hiába. Egy bal oldali akció végén Tikk játszott középre Gyulaihoz, aki három méterről az üres kapuba lőtt (4-2). Bár a szépítő találat után többet kezdeményeztek a látogatók, befejezéseik pontatlansága miatt lendületes játékuk nem párosult eredménnyel.
Ellentétben a túloldal kontrajátékával. A harminchetedik percben Pető használta ki ellenfele védekezési hibáját, s négy méterről a léc alá lőtt (5-2). Bár az eredmény a végjátékban nem változott, mindkét együttes növelhette volna találatai számát. Míg a látogatók távoli próbálkozását hárította Vas kapus, a hazaiak Pető révén növelhették volna előnyüket. Noha a támadó két védőn is átjátszotta magát, mielőtt betört a büntetőterületre, lövése előtt az utolsó pillanatban tisztáztak előle a vendég védők.

Tudósító: Ollé Tamás