40 12 19
45 14 21
50 16 23
Kezdőcsapatok
Hazai Kucsera Sebestyén — Katona Gábor, Lülök Lilla, Molnár Tamás, Pál Zsolt, Sütő András, Szalay István
Vendég Kerezsi Tibor — Bán Soma Gergő, Egri Kata, Farkas Adrienn, Kerek Orsolya, Sárvári Zoltán, Szabó K. Lajos

A Siketek csarnokban találkozott egymással az Üzleti Kézilabda liga keretében a pályaválasztó kék mezes (narancs  jelzőben)Diego és a szintén kék dresszt viselő  pályára lépő Six Payment Services gárdája. Már az első félidőben öt góllal elhúzott a vendég Sic együttese, amelynek vezére a szünetig hét gólt szerző Bán Soma volt. (7-12) A második félidőben pedig nőtt a különbség a két csapat között, bár a hazaiaknál Molnár Tamás hatszor is betalált, a vendégek 23-16-ra megnyerték a mérkőzést!

Az első játékrészben hamar elhúzott a vendég Six együttese, a nyolcas mezben játszó Bán Soma nagyon lendületesen játszott, góljai mellett szinte mindén támadásból főszereplőként vette ki a részét, pár perc alatt 4-1-re vezettek a vendégek. Mellette Kerek Orsolya is jól játszott mezőnyben, kapusuk, Kerezsi Tibor pedig bravúrokkal is jelentkezett az első játékrészben. A félidő derekán Pál Zsolt csavart nagy gólt a felső sarokba a kilencesen kívülről, szép ösztönös lövés volt! Csapattársa, Molnár Tamás pedig magabiztos befejezőnek bizonyult, háromszor is betalált az első félidőben a Six kapujába.

A szünet után is maradt a vendégek fölénye, Bán továbbra is dobálta gólokat, de a hazaiak is jelentkeztek remek akciókkal. Főleg Molnár Tamás járt az élen, aki ebben a játékrészben is három alkalommal beköszönt a vendégeknek. Az utolsó 10 percben Bán átlövéses góljával alakult legnagyobbra a különbség a két gárda között az egész mérkőzést tekintve, ekkor 22-15-re is vezettek a vendégek. Az utolsó pillanatokra még maradt egy szépségdíjas Molnár gól a hazai oldalon, a hatosra betörve ejtett a Six kapusa, Kerezsi fölött a hálóba. Az ellentámadásból Bán állította be a végeredményt.

A mezőny legjobbja a 13 gólt szerző Bán Soma volt, aki sokkal nagyobb sebességi fokozatba játszott, mint a többi pályán lévő játékos, több nagyon szép kilences környékéről elengedett átlövés gólja volt, bár azt is tegyük hozzá, hogy hetest is hibázott a nyolcas számú Six játékos. Csapattársa, Kerek Orsolya is remekelt, négy gól került a neve mellé. A Diego lelkesen vette fel a küzdelmet az ellenféllel szemben és nem vallott szégyent, több tetszetős akció után szereztek gólt a hazaiak, és becsülettel küzdöttek a mérkőzésen!

Tudósító: Piskor Ádám

Hogy tetszett Piskor Ádám tudósítása?
DIEGO - Pál Zsolt Six Payment Services - Szabó K. Lajos
Gratulálunk az ellenfélnek és büszke vagyok arra, hogy nem vallottunk szégyent ellenük. Az elvárásainkat teljesítettük, és jól küzdöttünk a vendégek ellen! Jó mérkőzés volt, örülünk, hogy bajnok csapat vagyunk! Jövő héten sok sikert kívánunk az EON együttesének és Palóc kapusnak!
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Kézilabdaliga 2016-2017 2017-03-14 20:40:00 DIEGO Six Payment Services 16 : 23
Üzleti Kézilabdaliga 2016-2017 2016-11-30 20:10:00 Six Payment Services DIEGO 40 : 17