32 2 perc Vilics János
35 Nagy Sándor
38 2 : 3 Márton Gergely
39 Dávid Tamás

Az LG az IT-Services/SiPoP ellen lépett pályára az Informatika Kupa negyedöntőjében, s mindkét együttes nagy elánnal kezdte a mérkőzést. A csapatok gólratörő és megalkuvást nem tűrő játéka nagy irammal és küzdelemmel párosult, amely megalapozta a jó folytatást.
Az élvezetes találkozó első jelentékeny lehetőségeit egy kapu elé lőtt labda és egy egyéni hiba alapozta meg: amíg a negyedik percben Takács veszített labdát a saját térfelének közepén, mely után Nagy Sándor ígéretes lövéssel vétette észre magát, a túloldalon Takács mélységi átadása után a kapu előtt keresztbe mozgó Bujdosó centikkel maradt le a labdáról.
A találkozó kiélezettségét, s a közel egyenlő erők küzdelmét egy-egy találat támasztotta alá a hajrá előtt. A nyolcadik percben Kovács Róbert szerzett vezetést az LG-nek, miután a melységből érkező játékos társa jobb oldali beadása után jobbal, három méterről talált a kapuba (1-0), majd Varga Imre egyenlített: a támadó a 11. minutumban balról vezette befelé a labdát, két embert is lerázott, végül jobbal, kilenc méterről a hálóba lőtt (1-1).
Noha a félidő hajrájában jobbára az IT-Services térfelén zajlott a játék, az LG igazán nagy helyzetet nem alakított ki ellenfele kapuja előtt.

Rövddel a fordulás után újfent vezetést szerzett az LG. A továbbjutást illetően rendkívül fontos (és szépségdíjas) találat Nagy Sándor nevéhez társult a 28. percben: a pályaválasztók játékosa miután senki sem támadta, mintegy tizennégy méterről, kissé jobbról vállalkozott lövésre, s a labda a jobb alsó sarokba vágódott (2-1).
A folytatásban Selmeczi játékvezető erélyes fellépése ellenére is egyre feszültebbá vált a hangulat a pályán, Varga Imre 32. minutumban szerzett találata után (a támadó nyolc méterről, jobbról talált a kapuba szabadrúgásból - a labda a kapu jobb oldalába vágódott, 2-2) a korábban már sárga lappal figyelmeztetett Vilics kétperces büntetést kapott igaz, a mezőnyjátékosként szereplő, ám ideiglenesen a gólvonalra vezényelt Hetzmann és az emberhátrány ellenére sem kapott gólt a hazai csapat (góllal kecsegtető szituávió sem adódott az LG kapuja előtt).
A végjátékban áttevődött a játék a hazaiak térfelére, s a vezető (vélhetően győztes és továbbjutást érő) gólt a szerencsének is köszönhetően a vendég csapat szerezte meg: egy jobb oldali akció végén Márton lőtt kapura hat méterről, s a támadó előtt becsúszó Nagy Csabáról a labda a kapu jobb also sarkába vágódott (2-3).

Tudósító: Ollé Tamás