31 0 : 6 Juhász Péter
32 0 : 7 Juhász Péter
34 0 : 8 Nagy Sándor
38 0 : 9 Hriczkó Tamás

Az LG az IT-Services/SDM ellen lépett pályára az Informatika Kupa első körében. A nyolcaddöntő apropóján az egyenes kiesés szakasz első találkozóját megfelelőképp értékelte mindkét együttes: támadólag léptek fel, s gólratörő játékuk nyomán mindkét csapat előtt adódott gólszerzési lehetőség. Amíg a vendégegyüttes első jelentékeny helyzetét egy bal oldali szöglet után Nagy Csaba átlövése jelentette, a túloldalon Budai Gergely lövése után a labda centikkel kerülte el a kaput.
A félidő derekán átvette a játék irányítását az LG és több lehetőséget dolgozott ki ellenfele kapuja előtt jóllehet, támadásai révén védekezése fellazult, ami miatt egy-egy alkalommal nagy terület nyílt a hazai kontrák előtt. A fentiek tükrében ugyan az LG többet kezdeményezett és számos ziccert alakított ki (két kapufát is lőtt), pontosabb végjátékkal egy-egy labdavesztését bármikor góllal büntethette volna a hazai csapat.
A vendég csapat nyugalmának meglapozottságá végül két pontos átlövés jelentette a fordulás előtt: míg a 16. percben Nagy Csaba lőtt kapura tíz méterről, s a visszafutó védők egyikén megpattanó labda a hálóban kötött ki (0-1), két perccel később Hetzmann jobbról, tizenkét méterről talált a kapuba (0-2).

A fordulás után a hazai csapat csak ideiglenesen tudta feltartóztatni ellenfelét, a 27. perctől azonban sorozatban elkövetett védekezési és helyezkedési hibái miatt rövid idő alatt hét gólt kapott. A félidő derekának hazai részről keserűséggel társult időszakát Nagy Sándor gólja (Nagy Csaba átadása után lőtt a hálóba) mellett a nagy akarással és eredményesen futballozó Szegő duplája mozdította elő. Négygólos hátrányban az IT-Services/SDM játékosai fejben vélhetően feladták a találkozót, s bár erejükből egy-egy előretörésre még tellett, igazi ellenállást már nem tudtak kifejteni.
A végjáték vendég részről egyirányú forgalma Juhász duplája mellett Nagy Sándor újabb és Hriczkó Tamás első találatával realizálta a 9-0-s végeredményt. Az utolsó percekben számos ziccert kialakító, kombinatív és időnként tetszetős játékot nyújtó LG megérdemelten jutott tovább.

Tudósító: Ollé Tamás