36 3 : 3 Tardi László
40 3 : 4 Tardi László
Kezdőcsapatok
Hazai Fodor Péter — Lombos Péter, Lőrinczy Gábor, Mulik Róbert, Takács Árpád
Vendég Rasztovits Szabolcs — Hegedűs Bence, Kocka Péter, Lipcsei Gergő, Széles Zsolt
Tudósítás

Takács Zoltán játékvezető sípszavára kezdődött el a mérkőzés, melynek első két percében mindkét csapat nyolcas számú játékosa kísérletezett, előbb az Ericsson K+Fc együtteséből Mulik, majd a túloldalról Kocka, ám mindkettejük kísérletét annullálták a kapusok. A kezdeti időpontban mindösszesen öt K&H Aranypingvin játékos volt, így sportszerűségből az Ericsson K+Fc 4+1 arányban állt ki, a hatodik játékos érkezéséig, ezt kösznjük szépen nekik! Az első gólra a harmadik percig kellett várni, mikor is egy letámadás végén Lombos Péter volt eredményes, ezzel előnybe került az Ericsson K+Fc. A hatodik percben egy balról belőtt labdát a közepén érkező Kocka Péter értékesített ezzel egalizálva. (1-1) A 9. Minutumban újra előnyt szerzett a kék mezes alakulat, miután Szabó András gurított közelről a hálóba. (2-1) Negyedórához közeledve Hegedűs Bence közelről leadott lövését bravúrral hárította Fodor Péter kapus. A 18. Percben Bognár Zoltán elé került a labda úgy hét méterre a kaputól, ám a kifelé pördülő lövése centikkel ment el a jobb kapufa mellett.

Félidő és térfélcsere.

A második játékrészben folytatódott tovább a pörgős labdarúgás mindkét csapattól. Félórához közeledve, Tardi László takarásból leadott balos lövésével 2-2-re módosult az eredmény, majd egy percre Bognár Zoltán jutatta harmadszorra is vezetéshez a svéd távközlési vállalatot, egy közepén való betörés. (3-2) A 34. Percben egy legurított szabadrúgás után háromszög végén a kapu előtt helyezkedő Róbert Péter ajtó-ablak helyzetben a kapufát találta el! A 36. Percben újra pariban voltak a felek, miután Tardi László távolról leadott lövésébe luftot rúgott Fodor kapus, így a játékszer beosont a hálóba. (3-3) A mérkőzés utolsó percében Tardi László szánta rá magát még egy átlövésre, mely utat talált Fodor kapujába, ezzel megnyerte a mérkőzést a K&H Aranypingvinnek. (3-4)

Háromszor is vezetett az Ericsson K+FC, de végül 3-4-re diadalmaskodott a K&H Aranypingvin, ezzel begyűjtve a három pontot eme sportszerű találkozón.

Tudósító: Horváth Norbert

Hogy tetszett Horváth Norbert tudósítása?