36 4 : 2 Boruzs Zsolt
36 4 : 3 Lajos Csaba
39 5 : 3 Szabó Roland
Kezdőcsapatok
Hazai Molnár András — Boruzs Zsolt, Filipó Zoltán, Gugán Péter, Szabó Roland, Szundi Zsolt
Vendég Jóljárt Ádám — Konyári Péter, Lajos Csaba, Roszmann István, Ughy Csaba

Boruzs-triplával Continental siker

A Pesti Üzleti Liga A-csoportjában a Continental jó játékkal verte az Ostert.

Emberhátrányban kezdte a mérkőzést az Oster Lízing, két játékosa is csak késve érkezett meg. Így is kétszer lövésig jutott az Oster, hiszen előbb Lajos Csaba, majd Konyári Péter tűzte rá, de egyikük sem találta el jól a labdát. Ezután viszont a Continental került fölénybe és sorra alakította ki a helyzeteket, de sem Filippó Zoltán, sem pedig Gugán Péter nem tudott a kapuba találni. A 6. percben viszont Boruzs Zsolt Jóljárt Ádám lábai között gurított a hálóba. (1-0). Majd Konyári Péter került helyzetbe, de nem tudta erőből meglőni a labdát. Filippó Zoltán távolról vágta rá, elkerülte a kaput a labdája. Kamasz István kiugratása után a felsőlécet találta el Szabó Roland, de Jóljárt Ádám tolta rá bravúrral. Szundi Zsolt ballal suhintotta rá váratlanul, kevéssel szállt mellé a labda. Ughy Csaba érkezett lendületből, mellé gurított. Lajos Csaba félfordulatból vágta rá kétszer is egymás után, előbb Molnár védett, majd mellé pattogott a labda. Ughy Csaba szabadrúgása lepattant a sorfalról. Kamasz István lövését blokkolta Ughy Csaba. Lajos Csaba szöglete után Ughy Csaba gurított mellé. Boruzs Zsolt passzolta le a szabadrúgást Szabó Rolandnak, akinek a lövése megpattant, így a kapu mellé gurult. Varga Zoltán találta el a rövid kapufát a jobb oldalról a 19. percben. Lajos Csaba próbálkozott még, de a kapufát találta el.

A 21. percben Filippó Zoltán indult meg a jobb oldalon és nagy erővel a hosszúba zúdította a labdát. (2-0) Szundi Zsolt vágta fölé a labdát a félpályáról. A 24. percben Boruzs Zsolt technikás lövése akadt be (3-0).

Egy büntetőt kapott az Oster, de Varga Zoltán a keresztlécet találta el. A 26. percben már összejött a szépítés az Oster Lízingnek, Lajos Csaba szépen helyezett a kapuba.(3-1) Ughy Csaba tette át a jobb oldalról a hosszúra a labdát és Roszman István pöckölte be fél méterről. (3-2) Gugán Péter jó passza után Boruzs Zsolt a jobb szélen rosszul találta el a labdát. Szabó Roland remek passza után Boruzs Zsolt a jobb összekötő helyéről lőtte ki a rövid felsőt. (4-2) Gyorsan jött a szépítés az Oster részéről, hiszen Lajos Csaba megszerezte második gólját. (4-3). Egy remekül kijátszott akció végén Szabó Roland közelről gurított a kapuba, eldöntve a találkozót. (5-3). Ragyogó mérkőzésen kettővel győzött a Continental.

Tudósító: Szöllősi Péter

Hogy tetszett Szöllősi Péter tudósítása?
Continental Oster Lízing - Konyári Péter
Kis szerencsével a döntetlen benne lett volna a meccsben.
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Üzleti Liga Pest 2021-2022 2022-06-29 19:20:00 Continental Oster Lízing 3 : 0
Üzleti Liga Pest 2021-2022 2022-06-15 18:35:00 Oster Lízing Continental 6 : 3
Üzleti Liga őszi-tavaszi műfüves bajnokság 2021-2022 2021-10-13 19:20:00 Continental Oster Lízing 5 : 4
Üzleti Liga Pest 2020-2021 2021-08-25 19:20:00 Oster Lízing Continental 5 : 3
Indoor Üzleti Liga 2019-2020 2020-02-27 20:05:00 Continental Oster Lízing 3 : 7
Üzleti Liga Pest 2018-2019 2019-08-28 19:20:00 Continental Oster Lízing 5 : 3
Üzleti Liga Pest 2018-2019 2019-06-19 19:20:00 Oster Lízing Continental 0 : 7
Üzleti Liga Pest 2017-2018 2018-07-25 20:50:00 Oster Lízing Continental 8 : 3
Üzleti Liga Pest 2016-2017 2017-09-20 20:05:00 Continental Oster Lízing 3 : 4
Üzleti Liga Pest 2016-2017 2017-07-26 19:20:00 Oster Lízing Continental 2 : 2
Indoor Üzleti Liga 2016-2017 2017-04-20 20:05:00 Continental Oster Lízing 2 : 5