31 Kiss Bence
32 Ughy Csaba
40 Zöld Bálint
Kezdőcsapatok
Hazai Jóljárt Ádám — Cetin Ugurcan, Czilják Norbert, Konyári Péter, Lajos Csaba, Tarnai Gábor
Vendég Mendre György — Balázs Krisztián, Kiss Bence, Nagy Dávid, Török Pál, Zöld Bálint

Igen szorosnak mutatkozott az Oster Lízing és a Sberbank találkozója, nagyon jó tempót diktáltak a csapatok. Talán egy hajszállal, de a Sberbank bizonyult veszélyesebbnek, mégis az Oster lett az, aki meg tudta szerezni a vezetést a 11. percben. A bal sarokból gurítottak vissza egy labdát Czilják Norbertnek, aki az átvétel után egyből a bal alsóba lőtt, 1-0.

Sok helyzetet dolgoztak ki a csapatok a játékrész folyamán, de végül ezzel az eredménnyel zárult az első félidő. A másodikat viszont érezhetően erősebben kezdte a Sberbank. Nagy nyomást helyeztek az Oster kapujára és ennek meglett az eredménye is. A 23. percben szabadrúgást végezhettek el pont szemben a kapuval, attól kissé jobbra. A labda mögé Török állt, aki a háromtagú sorfal között el tudta lőni a labdát, ami így egy megpattanó lábszárról a bal alsóban kötött ki, ezzel 1-1.

Az egyenlítést követően még kiélezettebbé vált a mérkőzés, cseppet sem vesztett tempójából a találkozó. Ahogy telt az idő, egyre inkább az Oster térfelén zajlott a játék. Az Oster kontráiban azonban bőven volt potenciál. A 37. percben még volt is egy szabadrúgásuk szinte a hatos vonaláról, de nem sikerült kihasználni, a balra legurított labdát a kapu mellé lőtték.

Az utolsó másodpercig hitt mindkét csapat a győzelemben, sérülések és szabálytalanságok tarkították ezt a periódust. Az utolsó néhány perc újra az Osterről szólt, több akciót sikerült lövéssel befejezniük, ám ezek mindegyike kapu fölé szállt. Maradt tehát az 1-1-es döntetlen, talán igazságosan is.

Tudósító: Lukácsi László

Hogy tetszett Lukácsi László tudósítása?
Jelenleg 0 db szurkoló Jelenleg 0 db szurkoló
Ágazati Liga 2020-2021 2020-10-15 21:35:00 Oster Lízing Wolves - Sberbank Magyarország Zrt. 1 : 1